Göğüs Büyütme Ameliyatında Son Trendler 9 Ocak 2018

Kadınların son dönemlerde takılıp kaldıkları en büyük trendlerden bir tanesi hiç kuşkusuz ki göğüs ölçütlerinin estetik operasyonlar ile değiştirilmesi. Gerçekten de ortay çıkarılan sonuçlara bakıldığı zaman kadınların ne denli mucizevi bir değişim elde ettikleri net bir biçimde görülüyor.

Özellikle küçük göğüslü kadınların kıyafet seçimi sırasında ya da kendilerini kadınsı göstermek adına zaman zaman sıkıntılar ile karşılaştıkları biliniyor. Bu tip sorunlar sizin de hayatınızdaysa göğüs büyütme operasyonu geçirmeyi düşünebilirsini. Bu konuda özellikle ülkemizde hizmet veren doktorların yaptığı ameliyatların hem sağlıklı sonuç vermeleri hem de ortaya çıkan göğüslerin neredeyse doğal kadar güzel görünmesi sağlık turizminde odak noktası haline gelmemize neden olmuştur.

Ülkemizde geçmiş senelerde sadece estetik konusunda değil aynı zamanda tıbbın diğer alanlarında da büyük atılımlar ortaya koyduğu görülüyor. Protezlerin dışarıdan alınması yerine ülkemizde steril ve Avrupa Birliği standartlarına da uygun bir biçimde üretilmesi bu adımlardan sadece biridir. Dünya basınında da bu gelişmeler hakkında yapılmış olan olumlu yorumlara rastlayabilirsiniz.

Krem Kullanarak Göğüs Büyür Mü?

Özellikle genç kızların en sık düştükleri hatalardan biri olan krem kullanarak göğüslerde büyüme elde edilebileceği söyleme gerçeği yansıtmamaktadır. Göğsünüze bir krem sürerek büyümesine ya da dikleşmesine sebebiyet veremezsiniz.

Hatta kullandığınız ürünün kimyasal yapısı sıkıntılı ise oldukça hassas bir bölge olan göğsünüzün hasar görmesine bile neden olabilirsiniz. Siz de göğüslerinizin küçük olmasından şikayetçiyseniz bu konuda ilk olarak bir estetik uzmana görünmelisiniz. Konunun uzmanı ile çalışmak estetik alanında çok büyük bir önem arz ediyor. Özellikle daha önceden yapmış olduğu operasyonların sonuçlarının başarılı olduğunu ortaya koyan doktorların daha da güvenilir olduğu belirtilmelidir.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Hakkında Detaylar

Meme büyütme ameliyatlarında kullanılan malzeme ortaya çıkacak olan sonucu direkt olarak değiştirmektedir. Kullanılabilecek olan protez tiplerinden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • CPG protez ( slikon yapıda damla protez )
  • Saline protez

Siz de bir meme büyütme operasyonu geçirmeyi düşünüyorsanız hangi tip protezin kullanılacağı konusunda doktorunuzdan bilgi almalısınız. Ortaya koyulan son tıbbi gelişmeler ile beraber silikon yapıda olan protezlerin kullanılmasının çok da sağlıklı olmadığı vurgulanmaktadır. Bunun sebebi ise patlama gibi bir durum söz konusu olursa silikonun insan dokusuna zarar verecek nitelikte olmasıdır. Bir diğer taraftan tuzlu sudan oluşmuş olan silikonların kullanılması patlama meydana gelse bile meme dokusuna zarar vermemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA