Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

3D Vectra Görüntüleme Sistemi, 3D Vectra Teknolojisi, 3D Simülasyon Görüntüleme Sistemi Vectra

Anasayfa » 3D Vectra Görüntüleme Sistemi, 3D Vectra Teknolojisi, 3D Simülasyon Görüntüleme Sistemi Vectra

3D Vectra

3D Vectra görüntüleme sistemi Dr. Evren Helvacı tarafından yüz ve göğüs dahil tüm vücudun analizini kolaylaştıran en yeni ürün.

3D Vectra Görüntüleme Sistemi Nasıl Çalışır?

3D Vectra , iki temel unsurdan oluşur: bir dizi yüksek çözünürlüklü kamera ve bir adet görüntü işlemci. Nihai etki yalnızca tüm perspektiflerden analiz edilebilen vücudun üç boyutlu görüntüsü olarak değil, aynı zamanda boyut ve hacim analizleri için de olanak sağlamaktadır. Özellikle insan yüzünün yanı sıra vücut profili, göğüs göğsü ve göğüs analizlerinde de önemlidir.

3D Vectra Görüntüleme Sistemi Kullanım Alanı

Son derece gelişmiş teknoloji nedeniyle plastik cerrahi veya estetik prosedürlerin uygulanabilir sonuçlarını simüle edebilir ve önizleyebiliriz. Üsküdar Estetik Kliniği‘nde en yeni teknolojiye sahibiz.

3D Vectra Görüntüleme Sistemi Kullanımı

Bilgisayar ekranında gerçekleşen her şey uygulanabilir ve hastaların ulaşmak istedikleri sonuçların tam olarak tanımlanmasına yardımcı olabilir.

Uygun modül ayarlandığında ve hastalar özel olarak tasarlanmış gözlük taktığında yüzlerini ve vücudun tamamını 3D olarak görebilirler. Diğer insanların sizi üç boyutlu olarak algıladıkları gibi, kendilerinize bakmak için eşsiz bir fırsat verir.

3D Vectra İle İlk İşlem

İşlem, hastanın kesin bir resmini çekerek başlar. Altı yüksek çözünürlüklü kamera, Vectra görüntüleme sistemi tarafından işlenen farklı projeksiyonlardan elde edilen görüntüyü yakalar.

3D Vectra İle İkinci İşlem

Bir sonraki adım, hastanın görünümünün daha kesin bir analizini kolaylaştıracak ve yaşam boyutunda kalibre edecek birkaç yönlendirme noktasının tanıtılmasını içerir. Başka bir deyişle, yüzün ve tüm vücudun doğrusal ve hacimsel analizini alırız. Bu, tam düzeltme prosedürlerini planlamada yardımcı olur.

3D Vectra İçin Hastanın Tercihleri

Tıbbi tedaviyi planlamak için gerekli olan son derece önemli unsur, hastanın beklentilerinin belirlenmesidir. Şimdiye kadar doktor-hasta iletişimi açısından uygulanan yöntemler yeterince doğru değil. İstanbul kliniğimizdeki 3D Vectra görüntüleme sistemi, cerrahi sonuçların önizlenmesini sağlar. Aynı şekilde hastalara, kendi beklentilerini ve sözde ameliyatın getireceği nihai etkileri doğrulamak için eşsiz bir fırsat sunar. Bu nedenle, kararı bir şekilde körü körüne çıkarmak yerine, ameliyat sonrasında nasıl görüneceklerine bakabilirler. Aslında bu bir nevi sanal ameliyattır.

3D Vectra İçin Önemli İpucu

Bilgisayar simülasyonunun uygulanmasının belirli değişiklikleri garanti etmediğini ve yalnızca cerrahinin ortaya çıkabilecek görünüm değişikliklerinin hasta tarafından uygulanabilir etkilerini göstermek için kullanıldığını unutmamalısınız. 

3D Vectra görüntüleme sistemi, uygun göğüs implantlarının seçiminde büyük rol oynamaktadır. Göğüs şeklinin ve boyutunun kesin analizi nedeniyle ameliyatın daha iyi planlanmış olabileceği düşünülmektedir. Kadınların büyük çoğunluğu farklı derecelerde göğüs ve göğüs asimetrisi nedeniyle mutsuzdur. Bazen, sadece bu tür kusurların varlığını fark etmelerine izin veren 3B muayene en doğru görünüme karar verilmesini sağlar. Bu tür parametrelerin boyut ve hacim analizleri, makul göğüs implantlarını kesin olarak seçebilen cerrahın çalışmalarının kalitesini önemli ölçüde geliştirmektedir. 3D Vectra görüntüleme sisteminin veri tabanı, dünyanın önde gelen üreticileri tarafından üretilen birkaç yüz yuvarlak ve anatomik göğüs implantını depolar. Vectra 3D, belirli bir hasta için en doğru implantları önermektedir. Aynı zamanda beklenen sonuçların önizlemesi 3D formatta oynatılır. Her zaman işlemlerimizde 3d vectra kullansak da en sık meme büyütme ameliyatlarında kullanılır.

3D Vectra ile En İyi Sonuçlar

Kliniğimizde BioDynamics Programı ile birlikte  3D Vectra görüntüleme sistemini kullanıyoruz; meme implantlarının seçimi konusunda hastalarımızın karar verme standartlarını önemli ölçüde geliştiriyor ve en iyi sonuçları elde ediyoruz.

Önemli olan hastanın mutluluğu ve vücudun hoş görünmesi; biz nasıl görüneceğinizi size ameliyat öncesinde gösteriyoruz ve bunu sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

3D Vectra Görüntüleme Sistemi

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al