3D Vectra 9 Ocak 2018

Estetik faaliyetlerinin çok yoğun bir şekilde gerçekleştiriliyor olması, hastaların her birinin memnun edilmesinin zor bir hale gelmesine neden olabiliyor. Bu durumun ortadan kaldırılabilmesi ve herkesin yüz, bel, göğüs, kalça, bacak, gibi bölgelerinde yapılmasını istediği değişikliklerle mümkün oluyor. Üç boyutlu olarak kendini operasyon gerçekleşmiş gibi görmek isteyen hastaların, özellikle son yıllarda ortaya çıkan teknolojik gelişmelerden yararlanmasına zemin hazırlanıyor. 3D Vectra ile hem her türlü operasyonla ilgili son durumu öğrenmesi hem de kendini farklı bir şekilde görmesi son derece kola bir hale gelmiştir.

3D Vectra Nedir?

Türkiye’de de yoğun bir şekilde ilgi görmeye başlayan ve özellikle yenilenen operasyonlar sayesinde uygulamaların her türlü noktasına değinilmesi mümkün olan yazılım geliştirilmiştir. Bu yazılımla birlikte 3D Vectra kamerasıyla vücudun değişiklik yapılmak istenen bölgesinin fotoğrafı çekiliyor ve sonrasında ise net olarak sonuç ve operasyon etkileri görülebiliyor. Dünya genelinde bu tarz operasyonlar, hastaların rahatlamasını ve sonunu merak etmek durumunda kalmadıkları işlemler geçirmesini sağlıyor. Uzun vadeli olarak yüzlerinin ameliyat sonrasındaki gibi kalacağından dolayı, her türlü notaya değinilmesi, en iyisinin olmasını istedikleri için bu uygulamayı destekledikleri biliniyor.

Göğüs Estetiğinde 3D Vectra

Göğüsle ilgili çalışmalar sürdükçe, teknolojik ilerlemelerden yararlanılmaya devam edilecektir. Göğsün her türlü müdahaleye uygun bir yapıya sahip olmasına ek olarak, artık yan etkisi bulunmayan operasyonlar gerçekleştirilebildiği için, hastalar da rahatlıkla sorunlarını estetik müdahalelerle giderebiliyorlar. İsteyen herkes için uygun yapıya sahip olan operasyonlarda özellikle son dönemdeki gelişmeler sayesinde farklı bir kamerayla birkaç noktadan fotoğraflar çekiliyor.

Fotoğrafların net ve yüksek çözünürlükte olacak şekilde çekilmesinin ardından, tüm fotoğraflar sistemde tanımlanıyor. 3D Vectra ile birlikte doğrudan o an ki göğsünüzü ve ameliyat olduktan sonra yeni yapısına nasıl kavuşmasını istediğiniz göğsünüze dair görüntüleri görebiliyorsunuz. Eğer sizin istediğiniz operasyon farklıysa ve bu işlem göğsünüze veya farklı bir bölgenize uygun değilse, daha farklı işleme yönlendirilebilirsiniz. Hekiminizin gösterdiği müdahaleyle, sizin istediğiniz işlem sonrasında ortaya çıkan durumun da karşılaştırılması mümkün olduğu için, tam olarak içinize sinecek uygulamalar yapılabiliyor.

Burun Estetiğinde 3D Vectra

Burun estetiğiyle ilgili olarak burun içinden ve dışından yapılan her türlü işlem için önceden bir görüntü hazırlamak mümkün oluyor. Burnun yakın ve uzan görüntüleri alındıktan sonra, programda bunların her biri eşleşecek şekilde tekrar düzenleniyor. Sonrasında ise, her boyuttan görülebilecek bir burun yapısı hazırlanıyor. Herhangi bir cerrahi müdahalede, yüzde nasıl bir değişim olacağından bölgesel farklılıklara kadar pek çok noktaya değinilmesi mümkün olabiliyor. Burun estetiğiyle ilgili olarak yeni çalışmaları artık hastaların özellikle kendilerinin de hem bilgi sahibi olmaları, hem de yüzlerinde yaşanacak değişimi önceden görebilmeleri nedeniyle sevdikleri biliniyor.

Yüze Dolgu Uygulamalarında 3D Vectra

Dolgu uygulamalarının istediğiniz yapıya uygun olup olmadığından, nasıl bir sonuç ortaya çıkabileceğine dair her türlü detayına artık yenilenen çalışmalar sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. 3D Vectra aracılığıyla burun estetiğiyle ilgili, yüzdeki kemik yapılarının ve çöküklük ve şişlik yapılarının dizayn edilebilmesi mümkün oluyor.  Dolgu, kemik yapısının yenilenmesi ve bunlara benzer müdahaleler zaten hastaların mutlaka her noktasını bilmek istedikleri işlemler arasında yer alıyor.

Yüzün ön bölgesinde yapılacak olan işlemler için çoğu zaman kulaklardan başlayacak şekilde yatay, alnın saç başlangıcı ve boynun göğse kadar olan bölümü baz alınarak dikey bir fotoğraflama işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında ise, uygulamanın yapısına bağlı olarak, herhangi bir cerrahi müdahaleyle karşılaşmanıza gerek kalmadan, hangi yüz yapısına sahip olacağınız doğrudan dolgu uygulamalarının dijital haliyle ortaya çıkarılabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA