Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Ameliyatsız Burun Estetiği 2020, Dolgu ile Burun Estetiği

03.06.2019
545
Ameliyatsız Burun Estetiği 2020, Dolgu ile Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği, burun köprüsüne dermal dolgu uygulanması operasyonuna denir. Pek çok hasta, düz burun köprüsünden memnun olmadığından dolayı, daha yüksek bir burun köprüsü oluşturmak için kullanılan son derece güvenli ve etkili olan bu uygulamayı seçmektedir. Yüz bölgesinde bulunan çok az kusurlar, hastalar için uygun yapıda ise hastaların yüz formuna harika bir sonuç çıkarılabilir. Ameliyatsız Burun estetiği olmak isteyen biri, burnunda radikal bir değişim istemeyen hastalara uygulanan dolgu uygulamasıyla kontür düzenlenmesine yardımcı olan bir uygulamadır.

Yaklaşık yarım yüzyıldır birçok sağlık konusunda ve özellikle medikal estetik operasyonlarında kullanılan son derece güvenilir bir enjeksiyon olarak bilinen dolgu, cildin altında bulunan dokuya sıvı şekilde enjekte edilebilen, içerisinde hyaluronik asit gibi birçok faydalı içeriğin bulunduğu, tamamlayıcı uygulamalardır. Dolgu operasyonları, kırışıklık ve hacim kaybı yaşayan kişilere cilt sorunlarındaki etkisiyle beraber, burun ucu düşüklüğü yaşayanlara da pratik bir uygulamayla çözüm sağlanabilir. Dolgular, ameliyatsız yüz estetiği bölümünün altında yüz dolgusu uygulaması içerisinde yer alarak, burun estetiği içinde pratik bir çözüm sağlamaktadır. Burnundaki düşüklükten şikayetçi olan, radikal bir değişim istemeyen ve cerrahi müdahalelerden uzak durmak isteyen herkes ameliyatsız burun estetiği yaptıranlar arasına girebilir. Özellikle zaman içinde düşen ya da doğuştan gelen düşük burun ucu için, son derece konforlu bir işlemdir.

Ameliyatsız Burun Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Ameliyatsız burun estetiğini aşağıda yazılı olan estetik sorunlar yaşayan herkes için uygundur;

  • Burnunda radikal bir değişim istemeyenler,
  • Burun ucu mimik kasları çok çalışmaya elverişli olanlar
  • Burnunun ucu düşük yapıya sahip olanlar,
  • Hafif kalkık bir burun yapısını isteyenler,
  • Yüz profili görüntüsünden şikayetçi olanlar,
  • Cerrahi müdahale almak istemeyenler,
  • Kontür düzenlemeye ihtiyaç duyanlar,
  • Nefes alıp vermede sorun yaşayanlar,
  • Cerrahi burun estetiği operasyonu öncesi deneme yapmak isteyenler için uygun bir operasyondur.

Ameliyatsız Burun Estetiğinde Doğal Görünüm Mümkün Mü?

Ameliyatsız burun estetiği, ortalama olarak 15 dakikada burnunuzdaki şekil bozukluklarını gidererek sizi kusursuz bir görünüme kavuşturabilir. Kansız bir işlem olduğu için kısa sürer, hemen sonuç elde edilir ve iyileşme sürecine gerek kalmaz. Ameliyatsız burun estetiğinde tasarım diğer estetik burun ameliyatı çeşitlerinde olduğu gibi oldukça önemlidir.

Ameliyatsız burun estetik operasyonu öncesinde 3D tasarım cihazı ve 3D maske uygulamalarıyla operasyondan sonra burnunuzun nasıl bir şekil alacağını görebilirsiniz. Üç boyutlu maskeler ile öncesi ve sonrası görüntülerini karşılaştırabilir, ameliyatsız burun estetiğinden önce nasıl bir görüntü istediğiniz konusunda beklentilerinizi kendiniz inceleyerek çok daha net bir şekilde ifade etmenizi sağlar.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ameliyatsız burun estetiği ne kadar kalıcı diye soracak olursanız; etkisini devam ettirebilmesi için kullanılan enjeksiyon ürünlerinin kalitesine göre ortalama 1 yıl içinde operasyonun tekrarlanması gerekir. Özellikle narkoz ve ameliyat korkusu olanlar, burun estetiği fiyatları konusunda daha karar verememiş olanlar ya da iyileşme süreci için yeterince zamanı olmayan kişiler için çok daha uygun bir operasyon seçeneği olabilir.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al