Ameliyatsız Göğüs Büyütme Estetiği! 15 Şubat 2018

Genel olarak meme yapılarından memnun olmayan kadınlar ameliyat olmaya da ne yazık ki sıcak bakamıyor. Sonuç olarak bıçak altına yatmak bazı kadınlar için korkunç olabiliyor. O nedenle de ameliyatsız göğüs büyütme estetiği her zaman avantajlı bir seçim olabiliyor. Elbette ki bunu yapabilen en iyi doktorlardan yardım almak sonucun çok daha başarılı olmasına büyük etki sağlıyor. İlk olarak doktorunuza başvurmanız ve seçenekleri öğrenmeniz gerekiyor.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Bir jel yardımı ile göğüslerin büyütülmesi mümkündür. Ancak bu jel oldukça özel bir yapıya sahiptir. İçerisinde aqua filling dolgu maddesi bulunuyor. Sentetik lineer poliamit içeriyor. Aynı zamanda üç boyutlu bir molekül yapısı bulunuyor. %0,9 oranında sodyum klorid çözeltisi barındırıyor. Aquafilling dolgu malzemesinin içerisinde ise çoklu hidrojen bağları bulunuyor. Bu madde göğüslere uygulandığında göğüslerin daha hacimli bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor. Ameliyatsız göğüs büyütme estetiği içerisinde kullanılan bu madde sadece göğüsler için değil aynı zamanda kalça büyütmede ya da vücutta bulunan çöküklerin tedavisinde de kullanılıyor.

Kimler İçin Uygun Bir Yöntemdir?

En çok tercih edilen yöntemlerden biri aquafilling teknolojisidir. Ancak her zaman kullanılması uygun değildir. Eğer ki göğüslerde büyük bir deformasyon var ise o zaman bu yöntem yeterli gelmeyecektir. O nedenle önce doktor ile konuşmak ve ona göre karar vermek gerekiyor.

  • Göğüslerinin hacimli olmamasından yakınan hastalar için en uygun yöntemlerden biridir.
  • Sadece 1-2 beden büyütme yapılmasını isteyen kişiler için kullanılabilir.
  • Gözle görülür düzeyde olmasına rağmen hafif bir dolgunluk isteyen hastalarda kullanılır.
  • Çok hafif göğüs sarkması problemi yaşayan hastalar için idealdir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütmenin Özellikleri

İlk olarak yapılan operasyon genel olarak 5 ile 8 sene kadar kalıcılığını koruyor. Yavaş yavaş erime gösteriyor. Bu nedenle uzun süre kullanılabiliyor. Özellikle de tekrarlanması mümkün oluyor.

Uygulama Aşaması: uygulaması lokal anestezi ile yapılıyor ve 60 dakika kadar sürüyor. Kanül ya da iğne yardımı ile dolgu malzemesi göğüs içerisine aktarılır. Bu sayede göğüslerin şekillendirilmesi yapılmış olur. Hiçbir şekilde uygulama aşamasında bir ağrı hissedilmez. Hemen sonucu görme şansı da oluşur.

Operasyonun hemen ardından hasta hayatına kaldığı yerden devam edebiliyor. Hafif bir şişlik oluşması söz konusu olabilir. Bu da 1 hafta içerisinde yok olacaktır. Şişliğin nedeni ise lokal anestezinin uygulanmasıdır. Bu geçici bir durumdur. Hastanın sadece 1 hafta boyunca ağır sporlardan ya da ağır malzeme taşımadan uzak durması gerekiyor. Dikkat etmesi gereken başka bir durum söz konusu değildir. Bu uygulamayı yaşan kişiler emzirme dönemlerinde herhangi bir sorun yaşamaz. Çünkü uygulama meme dokusunun altına yapılır. Süt bezleri burada herhangi bir işleme tabii tutulmaz. Ameliyatsız göğüs büyütme estetiği son yılların en çok tercih edilen uygulamasıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA