3D Vectra Estetik Uygulamaları, 3D Vectra Teknolojisi 9 Ocak 2018

Özellikle estetik ameliyatlarda hem estetiysen hem de hastanın, operasyon sonucunda neyle karşılaşacağını görmeyi istediği biliniyor. Bu süreçte son dönemin en başarılı ve ilgi gören uygulamalarından bir tanesi olan 3D Vectra teknolojisi sayesinde artık her hastanın vücuduyla ilgili yapacağı değişimin tahmini durumuna ulaşmak  mümkün oluyor. Burun estetiğinden dolguyla ilgili işlemlere ve bölgesel veya genel operasyonlara kadar her türlü seçeneği yeni çalışmalar sayesinde bilgisayarda görmek mümkün oluyor.

Hastanın cinsiyeti veya yaşı fark etmediği için, özellikle operasyon gerçekleştirilecek olan bölgenin güncel fotoğraflarının çekilmesi ve programa aktarılması gerekiyor. Sonrasında, yapılacak olan işleme bağlı olarak, çekilen fotoğraflar üzerinde güncellemeler yapılabilir. Böylelikle hastanın hem önceki halini hem de gelecekte operasyonun bittiği durumda nasıl bir görünüme sahip olacağı halini görmesine imkan tanınıyor.

3D Vectra Nedir?

Sistem genel mantığı itibariyle son derece basit bir yapıya sahip gibi duruyor olsa dahi, özellikle 3D Vectra teknolojisinden yararlanılabilmesi için her bölgenin doğru kaydedilmesi gerekiyor. Burun estetiği veya dolgu, dudak estetiği gibi özel işlemler için sadece bölgesel olarak bir fotoğraflama söz konusu değil. Genel, operasyon gerçekleştirilecek olan bölgenin çevresinin de fotoğraflanması ve kaydedilmesi gerekiyor.

Burun baz alınırsa, burnun birkaç farklı noktadan Vectra 3D Kamera ile fotoğraflanması halinde veriler birleştirilecektir. Yüzün tam olarak belirlenmesi ve verilerin birbiriyle eşleşerek yüzün genel yapısını oluşturması halinde, uygulanacak olan işlem seçilebilir. Yapılacak olan değişimin yüze yansıtacağı fark, anlık durumdan çıkarılır ve buna bağlı olarak yeni bir durum daha ortaya çıkmış olur. Hem başlangıçtaki hem de operasyon bittikten sonraki durum karşılaştırılabilecek Sculptor yazılımı sayesinde fark net olarak anlaşılabilir.

Burun Estetiğinde 3D Vectra

Burnun genel olarak eğer bireyde huzursuzluk yaratan veya sağlığıyla ilgili problemler oluşmasına neden olan bir durumu bulunuyorsa, bu süreçte bazı değişimler yapılması mümkün olabiliyor. Burun estetiği tamamen her yaştan insanın ihtiyaç duyabileceği, hem sağlık açısından hem de güzellik açısından önem teşkil eden bir yapıya sahiptir.

3D Vectra sayesinde istediğiniz zaman sistemden yararlanabilir, herhangi bir problem yaşamaksızın, anlık durumunuzun ve operasyon sonrasında burnunuzda ortaya çıkacak durumun gözlenebileceği sistemi inceleyebilirsiniz. Burun içinde yapılacak olan ameliyatlarda ve kırma işlemi gerçekleşmeyen veya gerçekleşmesi gereken operasyonlarda, süreç hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yüze Dolgu Uygulamalarında 3D Vectra

Yüzde, belirli bölgelerde şişlik ve aşırı çöküklük bulunan kişiler için dolgu son derece mantıklı ve yan etkisiz bir uygulamadır. Üç boyutlu çekim ve sonrasında ortaya çıkabilecek durumlarla ilgili olarak herhangi bir bölgeye yapılacak dolguyla ilgili sonucu özel sistem sayesinde görebilirsiniz.

Göğüs Estetiğinde 3D Vectra

Göğüs estetiğinde özellikle büyütme ve küçültme işlemlerinde çok uzun süredir hastalar, kendilerini neyin beklediklerini merak ediyorlar. Bununla ilgili olarak geliştirilen 3D Vectra teknolojisi aracılığıyla her türlü seçenek değerlendirilebiliyor. Büyütme sonucunda, küçültme sonucunda veya dikleştirme gibi durumlarda nelerle karşılaşılabileceği hakkında hastaların da net bilgilere ulaşabilmesi sağlanıyor.

Yeniliklere açık olan kişiler için bu tarz teknolojik gelişmeler özellikle insan vücudunun belirli bölgelerinin kalıcı veya uzun vadeli olarak değiştirilmesinde büyük bir önemi bulunuyor. Sağlığın önemi ve kişilerin psikolojik olarak da daha huzurlu bir yaşam sürdürebilmesi için estetikte 3D Vectra son yılların en önemli gelişmelerinden bir tanesi olmaya aday. Fotoğraflama sistemindeki gelişmelerde göğüs ile ilgili olarak yan bölgelerden, üst, alt ve karşıdan olacak şekilde genel bir çekim yapılıyor. Omuzlara ve karna kadar olan çekimle birlikte, vücudunuzun hatlarına en uygun estetiğin ortaya çıkarılması hedefleniyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA