Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Aşırı Kilo Vermiş Hastalarda Karın Gerdirme

21.08.2019
322
Aşırı Kilo Vermiş Hastalarda Karın Gerdirme

Aşırı kilo vermiş hastalarda karın gerdirme ameliyatı klinikte bulunan malzemelerin kalitesi ve işlevi ile en doğru sonuçlara ulaşabilir. Bir doktor ne kadar iyi olursa olsun doğru araçlarla çalışmıyorsa bedeninizi zorlayacak sizi yataktan kalkamayacağınız acılara bırakacaktır. O nedenle son teknoloji ile çalışan karın germe ameliyatını sonsuz sayıda yapan bir doktor bulmalısınız.

Doktor Evren Helvacı ile görüşmeye gittiğinizde size kendi hastalarından özel izinle çekmiş olduğu fotoğrafları gösterecektir. Karın germe ameliyatı öncesi ve sonrası görüntülere bakarak doktorun ne denli başarılı sonuçlar ortaya çıkardığınız göreceksiniz. Üstelik ilk ay, ikinci ay gibi kontrollerden de size görüntüler gösterir. Gelişimi görecek keşfeder doğru karar verdiğinizi anlarsınız.

Karın Gerdirme Ne İşe Yarar

Aşırı kilo vermiş hastalar karın gerdirme durumunda kalır. Çünkü giden kilolarla birlikte yağlar erirken kaslarınızın üstü boş kalır ve deri sarkmaya başlar, kilo vermenin boyutuna bağlı olarak karındaki deri dize kadar sarkabilir. Bu husus sporla düzelemez ve sarkan deriyi yeniden gerginleştirmenin tek yolu karın germe ameliyatıdır. Karın gerdirme ameliyatı fazla derinin alınması ve alınan fazla deriden arta kalan kısmın gergin şekilde birbirine dikilmesinden oluşur. Her cerrah bu fazla deriyi alabilir ancak bunu yaparken hücrelere zarar vermemelidir. Karın germe de sarkan deriyi alma riskli görünebilir ama asıl sorun karnı gergin ve normal şekilde göstermektir. İşi bilmeyen cerrahlar derinizi kalın kalın üst üste dikerse o zaman çok kötü bir görüntü ortaya çıkar. Karın ameliyatı olduğunuzun bariz bir şekilde görünmesi çok rahatsız edicidir ancak temel sorun kalın derinin icranla dolması, mikropları süzemeyerek içeriye aktarması ve vücudunuzu içten çökertmesi olacaktır.

Bunlara komplikasyon denir ve defalarca ameliyat olmanız gerekebilir. Buna katlanmamak, ilk ameliyatta arzuladığınız görüntüye ulaşmak için mutlaka en doğru doktoru seçmelisiniz. Karın germe tüm diğer estetik türlerinden en zorlu olanıdır. Ancak uzman bir hekimin ellerinde güvende olursunuz.

Aşırı Kilo Verenler Karın Gerdirme Yaptırmalı mı

Aşırı kilo verenler karın gerdirme yaptırmalı, çünkü sarkan deri psikolojinizi de görüntünüz ile birlikte bozar. Aynada özgüveninizi kaybedersiniz, bu durumla karşılaşanlar tekrar kilo almaya çalışır ancak bu çok büyük bir hatadır. Bu derinin alınan kilolar ile dolacağı düşünülür ama öyle olmaz. Karın germe ameliyatı için aşırı kilolu bireyler kilo verdikten sonra bir daha kilo almayacaksa ameliyatı gönül rahatlığı ile yaptırabilir. Ancak karın gerildikten sonra hızla kilo alınırsa karınızı davul gibi hissedebilirsiniz. O nedenle sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Aşırı Kilo Vermiş Hastalarda Karın Gerdirme Fiyatları İstanbul

Karın gerdirme fiyatları İstanbul her hastaya göre değişir. Örneğin karnındaki yağlar hala durduğu halde karın gerdirme olmak isterseniz, önce karnınızdaki fazla yağlar alınır ve artan deri atılıp dümdüz bir karın hazırlanır. Alınan yağ işlenerek poponuza ya da ince bacaklarınız varsa bacaklarınıza enjekte edilebilir. Bu sayede ameliyattan harika bir fizikle çıkarsınız. Karın gerdirme fiyatı bu durumda farklı olacaktır. Aynı zamanda karın gerdirme ücretleri kişinin durumuna göre de değişir. Çok fazla işlem yapılacaksa ameliyatın süresi ve emek de artar, o nedenle fiyatlar daha farklı olacaktır. En doğru fiyatlandırma için Dr.  Evren Helvacı kliniğinden randevu alınız. Cerrahınız Evren Hanım sizi inceleyecek ve fiyatını size açıklayacaktır.

Aşırı Kilo Vermiş Hastalarda Karın Gerdirme Ameliyatı Doktoru

Karın gerdirme ameliyatı doktoru sizi yüzeysel olarak inceledikten, nerede neler yapılması gerektiğini size anlattıktan sonra ameliyat süresince içerde karşısına çıkan her türlü sorunla baş etmek, en doğru kararı size özel olarak vermek zorundadır. Yoksa karın gerdirme ameliyatınız başarısız olur yeniden ameliyat olmanız gerekebilir. Bu operasyonu bilen karın germe işlemini sorunsuz yapan bir uzman bulmalısınız. Karın germe ameliyatı öncesi ve sonrası görüntüleri size gösteren bir doktorun ne kadar başarılı sonuçlar elde ettiğini görebilirsiniz.

Karın gerdirme ameliyatı olmak isterseniz Dr. Evren Helvacı ile iletişim kurunuz. Yardımcıları size uygun bir günde randevu ayarlayacaktır. Görüşmede size tüm detaylar aktarılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al