Ataşehir Meme Büyütme 9 Ocak 2018

Meme büyütme işlemleri konusunda özellikle omuz ve boyun sağlığınızın bu operasyona uygun olması gerekmektedir. Vücudunuzun kaldırabileceğinden yüksek bir boyut talep etmeniz durumunda operasyon başarılı bir şekilde tamamlansa da operasyon sonrası süreç sıkıntılı bir biçimde geçecektir. Ataşehir meme büyütme merkezlerine gelenlerin istekleri genellikle küçük boyutlu memelerden kurtulmak ve dolgun görünümlü göğüslere sahip olmaktır.

Göğüs büyütme operasyonunun uygulanması için kişilerin muhakkak genel sağlık durumlarının bu ameliyata uygun olması gerekmektedir. Konu hakkında bir liste hazırlamak gerekirse;

  • Tansiyon durumunuzda bir dengesizlik olmaması istenmektedir.
  • Şeker seviyenizde sıkıntılar varsa ve bunun dışında diyabet rahatsızlığınız varsa operasyon için uygun bir genel sağlığa sahip değilsiniz demektir.
  • Kanınızın pıhtılaşmasında sıkıntı varsa operasyon sizin için kesinlikle uygun olmayacaktır.
  • Kan değerlerinizin özellikle demir, potasyum ve son olarak da kan gazı seviyesini ameliyat geçirmeye uygun olması istenmektedir.

Meme Büyütme Sırasında Hangi Protez Türleri Kullanılabilir?

Ataşehir meme büyütme işlemleri sırasında kullanılacak olan protezlerin de kaliteli ve dikkatli bir biçimde seçilmesi gerekmektedir. Kullanılacak olan protezin doku ile uyum sağlaması için muhakkak belirli sağlık denetlemelerinden geçmesi ve onay alması önceliğiniz olmalıdır. Bunun yanı sıra son dönemlerde yapılan araştırmalara bakılırsa içerisinde zararlı kimyasallar bulunan ürünler kullanılırsa meme dokusunun zarar görebildiği belirtilmektedir. Kişilerin özellikle saline protezler kullanmaları önerilmektedir. Kullanılan protez türü ne olursa olsun protezin dış kılıfının oldukça sağlam olması gerekmektedir. Önemli olan nokta dıştan gelebilecek darbelere dayanıklı olmasıdır. Bu şekilde uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz göğüsler ve sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Meme Büyüklüğü Nasıl Belirlenmelidir?

Ataşehir meme büyütme konusunda merkeziniz olarak tayin ettikten sonra göğüs konusunda beklentilerinizi muhakkak doktorunuz ile paylaşmalısınız. Doktorunuzun önceliği ise sizin istekleriniz ile sağlıklı olan kriterleri ortak paydada birleştirmek olacaktır. Bazı durumlarda kadınlar kendi vücutlarının kaldırabileceğinden çok daha büyük bir göğüs talep edebilmektedir. Bu talepler uzmanlar tarafından reddedilmektedir. Sağlıklı bir büyütme operasyonu için şu kriterleri dikkate almak gerekmektedir;

  • Boyun sağlığınızda sorunlar varsa büyük ebatta göğüslerin size uygun olmayacağını bilmelisiniz.
  • Göğüslerinizde daha öncesinde oluşmuş olan herhangi bir enfeksiyon varsa öncelikli olarak bu enfeksiyonun ortadan kaldırılması gerekmektedir.
  • Meme altlarında meydana gelen incelmeler ve kızarıklıklar operasyon sırasında sıkıntılar meydana gelebilir. Her bir sorun tedavi edip meme dokusu sağlıklı hale geldikten sonra operasyon uygulanmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA