Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Ataşehir Meme Büyütme, Meme Estetiği Ataşehir

02.06.2019
460
Ataşehir Meme Büyütme, Meme Estetiği Ataşehir

Ataşehir meme büyütme, göğüslerinize hacim kazandırmak ve genellikle şeklini güzelleştirmek için silikon veya salin (tuzlu su) implantlarını kullanma işlemidir.

Salin Dolu İmplantlar

Şişirilebilir salin dolgulu implant ilk olarak 1965 yılında Fransa’da, Arion tarafından yapıldı. Şişirilebilir implant kullanmanın temel avantajı, implantı küçük bir kesikten yerleştirmenin mümkün olmasıdır. Jel kanaması riski de tamamen ortadan kaldırılmıştır. Bu aynı zamanda kapsüler kontraktür oranlarını da azaltmıştır. Şişirilebilir implantlara özgü problemler, hacimsel olarak doldurulmamış cihazlarda deflasyon, görünür yüzey kırışıklıkları ve buruşukluk hissidir. Cihaz fazla şişirilmişse, sert bir top gibi hissedebilir. İmplantın ağırlığı nedeniyle, implantın zaman içinde aşağı doğru kaydırılmasıyla daha fazla doku incelmesine neden olabilir.

Çift Lümenli İmplantlar

Çift lümen implantı, kapsüler kontraktürü önlemek için Hartley  tarafından tanıtıldı. Dış salin şişirilebilir bir kabuk ile çevrili iç silikon jel dolgulu lümene sahiptir. Dıştaki silikon jel dolgulu kabuğun içte şişirilebilir kabuğu çevrelediği ters çift lümenli implantlar da mevcuttur.

Ataşehir Meme Büyütme; Dokulu Yüzey İmplantları

Bunlar öncelikle konumu korumak için kullanılmaya başlandı, ancak klinik kullanımda kapsüler kontraktür insidansının azalmış olduğu görülüyordu.

Ataşehir Meme Büyütme; Anatomik Ve Yuvarlak Şekilli İmplantlar

Cronin ve Gerow silikon jel implantı gözyaşı şekline sahipti. Kapsül kontraktürü ile ilgili bir sorun olduğu için üreticiler, cerrahi cepler içinde hareket edecek yuvarlak, düz yüzeyli düşük profilli implantlar tasarlamaya başladılar. Seçim hastanın ihtiyacına göre yapılır.

Ataşehir Meme Büyütme

Günümüzde, farklı derecelerde projeksiyon, yükseklik ve şekillerde mevcut olan birçok silikon jel implantı ve salin implantı çeşidi vardır.

Kliniğimizde ataşehir meme büyütme işlemlerini en son geliştirilen teknolojiyle hazırlanan implantlarla el değmeden yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al