Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Burun Estetiği Fiyatları 2020, İstanbul Burun Estetik Merkezi

03.06.2019
482
Burun Estetiği Fiyatları 2020, İstanbul Burun Estetik Merkezi

Türkiye’de burun estetiğine olan ilgiden dolayı son zamanlarda oldukça gelişen sektörler arasında yer almaktadır. Dünya’nın birçok yerinden burun estetiği olmak isteyenler Türkiye’ye gelmektedir. Özellikle, fiyatların diğer ülkelere göre daha uygun olması Türkiye’nin tercih edilme sebeplerinin başında geliyor. O zaman Türkiye’de burun estetiği fiyatları ne kadar?

Türkiye’de burun estetiği fiyatları 2020 yılında hastanelere ve doktorlara göre değişiklik göstermektedir. Zamanımızda artık sıradan bir ameliyat olarak görülen burun estetiği ameliyatı büyük oranda Türkiye’nin bütün şehirlerinde yapılabilmektedir. Tabii ki her konuda olduğu gibi burun estetiğinde de en çok tercih edilen yer İstanbul olup, İstanbul burun estetiği fiyatları daha çok önem arz etmektedir. Fiyat konusunda ekonomiyi tercih edenler, bu konuda burun estetiği fiyatları devlet hastanesi, özel hastanelere kıyasla daha uygun olduğunu düşünüyorlar. Fakat burun estetiği ameliyatı önemli bir operasyon olduğu için seçimi de ona göre önem arz etmesi gerekmektedir.

Burun Estetiği Nedir

Burun estetiği yani diğer adıyla Rinoplasti olarak da bilinen estetik operasyonu, burnu yeniden bir biçime getirmek için yapılan estetik ameliyatlarıdır. Bu sistem ile burun büyütülebilir ya da küçültülebilir, burnun üst dudak ile olan açısal ölçüsü değiştirilebilir, burun ucunun şekli değiştirilebilir veya burna alınmış bir darbe sonucu oluşan sorunlar, doğuştan gelen burun ile ilgili görüntü şekli kusurları düzeltilebilmektedir.

Burun estetiği sırasında, cerrahi uzman burnu destekleyen kıkırdak ve kemiklere ulaşmak için, farklı teknikler kullanır ve burnun iç kısmına ya da burnun üst derisine kesiler yapar. Kesilerin ameliyattan sonra görünmez olması için operasyon genellikle iç kısımdan yapılmaya çalışılır. İstenilen sonuca göre, bazı kıkırdak ve kemik alınabilir veya vücudun başka bir bölümünden veya sentetik bir dolgu maddesi kullanılarak ekleme yapılabilir. Kemik ve kıkırdak yeniden şekillendirildikten sonra, yani burnun yeni yapısına uygun bir şekle getirildikten sonra son düzenlemeler yapılır.

Burun Estetiği Fiyatları, Burun Estetiği Çeşitleri

Burun fonksiyonu günlük yaşantımızda son derece önemlidir. Burnunuzun görünümünden dolayı mutsuz olduğunuzda veya nefes alıp vermenizi zorlaştıran işlevsel komplikasyonlarınız olduğunda, yaşam kalitenizi düşürebilir ve mutsuz olabilirsiniz. Burun estetiği ameliyatı, nefes alma yeteneğinizi bozan fizyolojik komplikasyonları düzeltebilir. Artı olarak sizi estetik açıdan da tatmin edici sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bundan dolayı farklı tasarlanmış çeşitli burun estetiği türleri mevcuttur.

Sağlık açısından bir sorun teşkil etmeyen fakat sadece estetik açıdan yapılan burun operasyonları dikkate alındığında, bu noktadaki hedef burnunuzun görünümünü geliştirmek ve yüz yapınıza uygun nitelikte bir burun haline dönüştürmektir. Doktorunuza belirtmiş olduğunuz bilgiler ışığında hedeflediğiniz burun görüntüsü için farklı teknikler kullanılabilir. Bu operasyon farklılığı burun estetiği fiyatlarında farklılığa sebep olmaktadır.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatlandırılmasında Etken Olan Nedenler

Burun estetiği fiyatları, yapılacak olan operasyonlara göre farklılık göstermektedir. Yapılacak operasyonun hacmine bağlı olarak ameliyat saatleri de değişiklik göstermektedir. Sadece burun ucunu yaptıracak hastanın ücretlendirmesi ile nefes alma sorunu sebebiyle operasyon yaptıracak bir hastanın ücretlendirilmesi arasında fark bulunmaktadır. Burun sırtındaki kemer, hastanın daha önce geçirmiş olduğu bir burun operasyonu ya da kaburgadan kemik alınarak yeni burun oluşturulması gibi birbirinden farklı operasyonlar burun estetiği fiyatları farkına da neden olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al