Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Burun Estetiği Olanların Yorumları 2020, Burun Estetik Ameliyatı

03.06.2019
477
Burun Estetiği Olanların Yorumları 2020, Burun Estetik Ameliyatı

Ameliyattan çıktıktan sonra kendime geldiğimde susuzluk dışında hiçbir sıkıntı çekilmediği, hiçbir şekilde mide bulantısı yaşamayanlar, ufak bulantılarla atlatanlar ve ağrı, sızı, acı hissetmeyenler. Daha sonrasında yemeklerini kolayca yiyenler ve burnundan rahat şekilde nefes alabilenler bu şekilde de mışıl mışıl uyuyanlar. Genel olarak burun estetiği olanların yorumları; “her şey tahmin ettiğimden çok daha kolay ve rahat olmuştu” oluyor

Burun estetiği olanların yorumları genel olarak bu şekilde belirtilmektedir. Çok nadir de olsa ufak sorunlar olabiliyor ama neticesine bakıldığı zaman da her şey unutulmuş olabiliyor.

Ayrıca burun estetiği fiyatları 2020 yılı içinde yorumlar olumlu yönde gelebilmektedir.

Revizyon Burun Estetiği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Burun estetiği ameliyatı olan hastalarda yeni oluşturulan burnun şekli hemen görülmez. İlk zamanlarda burun ve yüzde oluşan ödem ve morluk buna engel olmaktadır. Bu etkenlerin geçmesi için hastaların belirli bir süre beklemesi gerekmektedir.

Yeni burun şeklinde ödem kaynaklı bir memnuniyetsizlik oluyorsa minimum 6 ay ya da 1 yıl beklemeleri gerekmektedir. Ancak yeni yapılmış burun estetiklerinde burunda eğrilik ve düşüklük gibi bozukluklar gözleniyorsa bunun giderilmesi için 3 aylık bir sürecin sonrasında revizyon burun estetiği ameliyatı yapılabilmektedir.

Revizyon Burun Estetiği Ameliyatında Doku Nasıl Bulunur?

Revizyon ameliyatları daha önceden yapılan burun estetiği üzerinde düzeltmeler yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bundan dolayı ameliyat sırasında yapılan işlem çeşitlerine istinaden tamamında kıkırdak ihtiyacı duyulabilmektedir. İlk burun estetiği ameliyatında Septum denilen kısım kıkırdak ihtiyacını karşıladığından dolayı, ilk burun estetiği sonrası yani ikinci ameliyatta bu ihtiyaç vücudun başka kısımlarından karşılanmaktadır. Böyle bir durumda kulak kepçesi ve kaburga kıkırdakları bu ihtiyacı karşılayabilmektedir. Eğer burun estetiği olanları yorumları bu noktada; kendi vücudundan kıkırdak ihtiyacının karşılanmasını istemiyorsa kadavradan ya da bazı sentetik ürünlerden kıkırdak elde edilebilir.

Burun Estetiği Olanların Yorumları, Burun Estetiğinde Revizyon İstenirse Kaç Defa Yapılmalıdır

Burun estetiğinde revizyonu olabildiğince sınırlı tutmakta fayda bulunmaktadır. Burun bir çamur, bir hamur, şekillendirilebilecek bir statik yapı olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Burun canlı bir organdır ve zaman içerisinde değişikliğe uğrayan bazı özelliklere sahiptir. Burun estetiği olanların yorumlarından ya da başa yerlerden alınan bilgilere göre de çok sayıda ve kontrolsüzce yapılan revizyonlar, burnun özellikle deri ve yumuşak dokusunun hem kanlanmasına hem de kalitesini bozarak önemli sorunların oluşmasına sebep olabilmektedir. O nedenle burun estetiği sonrası istenilen sonuç alınmamış olsa bile dokuların iyileşmesini en az bir yıl süreyle beklemek ve revizyonu daha sonrasında dikkatli bir şekilde planlanması gerekmektedir. Yani 2019 yılı mayıs ayında burun ameliyatı olanlar 2020 yılının mayıs ayından sonrası planlanılarak hareket edilmesi gerekir.

Burun Estetiği Olanların Yorumları

Bir diğer önemli nokta da gerçekten düzeltilmesi gereken ciddi, önemli bir sorun varsa ya da gerçekten kayda değer bir fark yaratılabilecek sonuçlar elde edilecekse revizyonun planlaması gerekebilir. Bazen çok küçücük, çok milimetrik birtakım değişiklikler için revizyon planlamak, biraz önce anlatılan nedenlerle, yumuşak dokuya zarar verebileceği gibi, çözümü daha güç sorunlarla sebebiyet verebileceği için, ertelenmelidir ya da yapılmamalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al