3D Vectra ile Estetik, Ameliyat Sonucunu Gör 9 Ocak 2018

Bilgisayar sistemi tarafından yapılacak olan fotoğraflama işlemi sayesinde artık direkt olarak kişinin genel görüntüsü, bölgesel görüntüsü ile ilgili üç boyutlu veriler elde edilebiliyor. Bu sayede 3D Vectra aracılığıyla hem kişilerin herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamaksızın operasyonlar gerçekleştirmesi hem de operasyonu uygulayacak olan kişiye güvenmesi mümkün oluyor. Yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda, zararlı bir madde kullanılmaksızın operasyonla ilgili özel olarak planlamaya imza atılabiliyor. VECTRA 3D Kamerası ve bilgisayar yazılımı, tam olarak bu süreci yönlendirebilmeyi ve henüz ameliyat gerçekleşmemişken, yapılmış haliyle ilgili bilgiye ulaşmayı sağlıyor.

Yüze Dolgu Uygulamalarında 3D Vectra

Yüz dolgusunun uygulanmasıyla ilgili olarak üç boyutlu yazılımın ve 3D Vectra kamera sisteminin büyük bir önemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde yüzün herhangi bir noktasına yapılacak olan dolgu veya farklı bir operasyonun doğrudan nasıl bir görünüş farkı yaratacağı anlaşılabiliyor. Yüzdeki cerrahi müdahalelerin iyileşme sürecinden morluk veya kanlanma gibi durumlar yaşanmasına kadar tüm bilgileri detaylı olarak alacaksınız. Bu bilgilerin sonucunda, nasıl bir operasyon sonrası süreç gerçekleştirmeniz gerektiğine yönelik bilgiye ulaşabileceksiniz.

Türkiye genelinde özellikle yüze ve göğse yapılan müdahalelerde başarı oranını yükseltmek ve hastaların memnun olmasını sağlayabilmek için, sonucu önceden görmelerini sağlamak gerekiyor. Daha farklı boyuttaki bir burun, daha farklı boyutta veya gerginlikteki alın, yanak gibi bölgeler ile en yüksek görüntü kalitesiyle incelenebiliyor. Yüze dolgu uygulamak şekil bozukluğu oluşacağına dair süreci bilmeyen hastaların tedirgin olmasına neden olabiliyor. Bu sürecin tam olarak anlatılması ve ardından doktorla iletişime geçilerek talebin yüze uygulanıp uygulanamayacağına yönelik analiz yapılmasının ardından, üç boyutlu olarak yeni görünüşünüzü sistemde görebileceksiniz.

3D Vectra Nedir?

Üç boyutlu olarak kullanıma uygun hale getirilen çoklu fotoğrafların tek bir sistemde buluşması, ameliyat yapıldıktan sonra ortaya nasıl bir görüntü çıkacağını gösteriyor. Türkiye’de de uygulanan bu yöntem sayesinde hem hastalar memnun oluyor hem de doktorlar, hastalarına süreçle ilgili net bilgiler verebiliyor. 3D Vectra sayesinde burun estetiğinden göğüs dikleştirmeye kadar tüm işlemleri gerçekleştirmek mümkün oluyor. Doktorun tavsiyelerine uyum aşamasında, üç boyutlu olarak işlemin sonucunun görülebiliyor olması, doğrudan hastayı ikna etmeyi de kolay hale getiriyor.

Göğüs Estetiğinde 3D Vectra

Göğüs estetiğiyle ilgili olarak merak ettiğiniz noktaları doktorunuza danışabilir, hangi durumdan muzdarip olduğunuzu belirtebilirsiniz. Böylelikle hem sürecin işleyişine dair bilgi almanız mümkün olacak hem de göğüs yapınızın son durumu ve ameliyat sonrası durumunu karşılaştırabileceksiniz.

Son yıllarda estetik ameliyatlarının özellikle göğüs ve dudak gibi bölgelere yoğunlaşmasıyla birlikte, hastalar da nasıl görüneceklerini önceden bilmek istiyorlar. Göğsünün vücuduna nasıl oranlanacağını, yamuk olup olmayacağını, büyüklüğünü ve dikliğini bilmek isteyen herkes için 3D Vectra işlemi büyük bir fayda sağlıyor. Uzun süre boyunca sarkık olan göğüslerin neden sarktığından nasıl dikleştirilebileceğine, aradaki farkın ne olacağına yönelik bilgilere Sculptor isimli yazılım sayesinde ulaşmak mümkün.

Burun Estetiğinde 3D Vectra

Yüzün genel yapısından başlanarak, her türlü detaya uygun işlemler sadece tüm verilerin göz önünde bulundurulması halinde gerçekleştiriliyor. Türkiye’de burun estetiğiyle ilgili olarak merak ettiklerinizin net olarak cevaplanmasını sağlayacak program olan Sculptor’u artık Evren Helvacı güvencesiyle kullanmanız mümkün. Burna uygulanacak olan müdahalenin ne gibi sonuçlar doğurabileceği, hangi etkilerin ortaya çıkacağı, eski haliyle yeni halinin farkının ne olacağı gibi tüm noktalara değiniliyor. Bu sayede üç boyutlu görüntünün yardımıyla hastalar kendilerini, istedikleri şekilde operasyon öncesinde görebiliyorlar. Böylelikle, kararlaştırılan görünüşe ulaşılabilmesi için belirlenmiş olan son görünümle ilgili bilgiye ulaşılabiliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA