Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Çene Dolgusu – Çene Ucu Dolgusu, İstanbul Çene Ucu Estetiği Fiyat

Anasayfa » Çene Dolgusu – Çene Ucu Dolgusu, İstanbul Çene Ucu Estetiği Fiyat

Çene Dolgusu

Çene Dolgusu; Kısa bir çenen mi var? Ya da daha ince görünen bir yüz için  çene konturlarını düzeltmek mi istiyorsun?

Kısa veya güdük bir çene, güzellik için ideal yüz şeklinin düşmanıdır. Hyaluronik asit dolgu enjeksiyonu kullanarak çenenizi yeniden şekillendirebilir, böylece hem yan hem de frontal profilinizi geliştirebilirsiniz.

Hiyalüronik asit dolgu maddesi, cildimiz, gözlerimiz ve eklemlerimizde de bulunanlara benzer bir proteoglikandır. Vücuttan aylar sonra çözünme veya doğal bozulma ile geri dönüşlüdür ve yüz şekillendirme için çok güvenli olduğu kanıtlanmıştır.(Çene dolgusu ile dudak dolgusu operasyonunu birleştirmeyi de düşünmelisiniz.)

Neden Dr. Evren Helvacı Estetik ve Cerrahi Kliniğinde Çene Dolgusu Yaptırmalıyım?

Çene dolgusu için, Dr Evren Helvacı, V şekilli yüz tekniği ile sadece birkaç enjeksiyonla istenilen görünüme ulaşmanızı sağlar, bu nedenle neredeyse hiç acı duymazsınız ve çenenizde kesikler oluşmaz. İlk kez dolgu maddesi kullanacaklar için, ortalama 1-2cc dolgu maddesi yeterlidir. Enjekte edilen bölgeleri uyuşturmak için lignokain içeren dolgu kullanımı ile ağrı minimize edilir.

Çene dolgusu yapmadan önce çenenin daha tanımlı bir 3D şeklini göreceksiniz, basık çene ya da küçük çeneniz varsa çeneniz şekillenmeden önce işlem sonrasında nasıl görüneceğinizi bileceksiniz. Çene dolgusu ile büyütme işlemi, çene implant cerrahisine göre bir avantajıdır.

Geliştirilmiş etki için, dolgu maddesinin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olan kasları rahatlatmaya yarayan karışım tercih ediyoruz.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır

Etkili çene dolgusu için sadece 15 dakikadan kısa bir süre yeterlidir. Çene bölgesine yaklaşık 2 enjeksiyon yapılır. Genellikle çok az kanama olur ve ağrı topikal uyuşuk krem ​​ve lokal anestezi ile kontrol edilir.

Çenede iyi bir sonuç elde etmek için genellikle 1cc’den fazla dolgu maddesi gerektirir. İstenen sonucu elde etmek için bazen 2 ila 3 cc kadar dolgu yapılabilir.

Dudak ve hafif doz çene dolgusu yapılmıştır.

Olası yan etkiler

Ara sıra bazı hastalarımızda yan etkiler görüyoruz. Birkaç gün boyunca çene altında bir miktar ağrı olası bir yan etkidir ama hafif morarma sadece birkaç hastamızda gözlemlenmiştir. Şişme minimaldir ve sonucu görmek için aylarca beklemenize gerek yoktur.

Not: Bu bir tıbbi prosedür olduğu için, sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Çene Dolgu Fiyatı

Çene dolgusu fiyatlarımızı öğrenmek ya da randevu almak için lütfen bizi arayın. İstanbul‘daki Kliniğimizde görüşmeye gelebilirsiniz.

Çene Dolgusu Tedavisinden Önce

Tedaviden önce her zaman bir konsültasyon alacaksınız. Bu danışma ücretsizdir. Konsültasyon sırasında çeşitli tedavi yöntemlerini tartışacağız ve istenirse sizi tedavi edecek olan danışman ve doktorla görüşeceksiniz. Tabii ki istekleriniz ve beklentileriniz de istişare sırasında tartışılacak ve özellikle sizin için öngördüğümüz olanaklara bakacağız.

Yüzünüzü haritalayacağız. Ayrıca, riskleri ortadan kaldırmak ve güvenli bir şekilde size yardımcı olabileceğimizden emin olmak için tıbbi geçmişinizi, önceki tedavilerinizi ve herhangi bir ilaç kullanımını da soracağız.

Yüzünüzün 3D görüntüsünü oluşturacağız. Bu, değişiklikleri daha iyi analiz etmemize olanak sağlar. Bu 3D görüntü doktor tarafından düzenlenebilir, yani istenilen sonuç tedaviden önce Üsküdar kliniğimizde görünür hale gelir.

Çene Dolgusu

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al