Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Dudak Dolgusu, İstanbul Dudak Dolgusu Uygulayan Doktorlar, Dudak Dolgusu Üsküdar Fiyatları

Anasayfa » Dudak Dolgusu, İstanbul Dudak Dolgusu Uygulayan Doktorlar, Dudak Dolgusu Üsküdar Fiyatları

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu, dudak büyütme, dudakların dolgunluğunu arttıran cerrahi olmayan (dermal dolgu maddeleri) kozmetik prosedürleri içerir. Dudak enjeksiyonları (minimal invaziv dermal dolgu maddeleri) geçici bir etki sağlar.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu yani cerrahi olmayan dudak büyütme işlemi, çeşitli dermal dolgu maddelerinin kullanılmasıyla elde edilebilir. Dudak dolgusu sadece dudakların büyümesinde etkili değildir. Dudak sütü ve altındaki ince çizgiler de bu işlemdeki gerilme ile yok olacaktır. Ayrıca yaşlanma nedeniyle düşen dudaklar da dolgu ile eski haline getirilebilir. Dudak enjeksiyonları güvenli ve hızlıdır. Birçok kişi öğle yemeği saatlerinde dudak dolgusu için bize başvuruyor ve prosedürlerinden sonra hemen işe geri dönebilir.

Dolgu maddeleri yoluyla dudak büyütmenin sonucu geçicidir ve sonuç tipik olarak 6-9 ay sürmektedir. Bununla birlikte, hastalar periyodik tedavi ile büyük dudaklı görünümünü koruyabilirler. Ayrıca ihtiyaç varsa yüzün simetrisi için çene dolgusu da düşünebilirsiniz. 

Dudak Dolgusu ile Yapılabilecekler

Üsküdar‘daki kiliniğimizde Dudak dolgusu, ekleyerek dudaklarınızın görünümünü nasıl iyileştirebiliriz: 

  • Şekil
  • Yapı
  • Hacim

Etkiler genellikle altı ay kadar sürer, ancak bir yıl ve daha uzun süren etkiler de görülmüştür. Bu kişiye göre değişir. Bundan sonra dudaklarınızın hacmini korumak için periyodik bir tedavi gerekir.

Dudak Dolgu Maddelerinin Yararları

  • Enjekte edildikten sonra dolgudaki jel dudak dokusunu destekler ve şekillendirir.
  • Dudak hacminin kontrolü sağlanır. Enjekte edilen madde miktarı kontrol edilebilir, bu yüzden doktor, dudak hacminin ne kadar oluşturulduğu konusunda daha iyi kontrole sahiptir.
  • Kademeli tedavi hızlıdır. İstenilen sonuçlar elde edilene kadar farklı randevular sırasında enjeksiyonlar kademeli olarak verilebilir.
  • Ağrısız, acısızdır… Dudakların hareketi ile oluşturulan topaklar ve şişlikler kolayca çözülebilir.
  • Daha az morarma olur. Diğer dermal dolgu maddelerine kıyasla daha az morarma ve şişme olur.
  • Oldukça kalıcı sonuçlar. Sonuçlar makul ölçüde uzun ömürlüdür.
  • Alerjik reaksiyon oluşmaz. Dolgu maddeleri vücutta bulunanlara benzer maddelerden yapıldığından, alerjik reaksiyona neden olma olasılığı yoktur. Ancak, lidokaine alerjiniz varsa, tedavi edilmeden önce doktorunuza söylemelisiniz.

İstanbul Dudak Dolgusu

Dudak Büyütme Danışmanlığı: (Dudak Büyütme, Gerçek Hasta Sonucu)

Dudak büyütme ihtiyaçlarınız için doğru olup olmadığını belirlemek için, Dr Evren Helvacı kliniğinde özel bir randevu planlanacaktır. Doktorlar onlarla yakın çalışan iyi eğitimli hemşirelerden biri dudak ve yüz dokusunun değerlendirmesini yapacak. Yaşam tarzı, kısa süreli ve uzun vadeli hedefler hakkında detaylı bir tartışmadan sonra, cerrah mevcut olan tüm dudak büyütme seçeneklerini açıklayacaktır. Dudak dolgusu hastalarının fotoğraflarından önce ve sonra, potansiyel sonuçların görselleştirilmesine yardımcı olacak, risklerin, faydaların ve sınırlamaların gözden geçirilmesine yardımcı olacak, sonra da soruları cevaplayacaklar. Hasta ile birlikte, en iyi dudak büyütme prosedürüne karar verecekler ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturacaklar. Ayrıca, hasta koordinatörlerinden biri, belirli tedavinin maliyetini açıklayacak ve kabul edilen tüm ödeme seçeneklerini size bildirecek.

Dudak Dolgusu Fiyatı

Dudak dolgu, dudak büyütme fiyatı, her bir hastanın özel ihtiyaçlarına ve hedeflerine bağlıdır.

Dudak Dolgusu

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al