Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Erkek Burun Estetiği 2020, Burun Estetiği İstanbul Erkek

03.06.2019
413
Erkek Burun Estetiği 2020, Burun Estetiği İstanbul Erkek

Burnumuzun şekli yüz ifademizi ciddi oranda değiştiren bir organdır. Buna örnek verecek olursak; burun ucu aşağıda olan ve kemerli, sarkık bir burun kişiye gergin bir ifade sağlayabilmekte ve yorgun gösterebilmektedir. Kadınlarda ve erkeklerde güzellik kavramı birbirinden tamamen farklılık göstermektedir. O nedenle erkek hastalarda en dikkat edilmesi gereken konu, daha çok bayanlara uygun şekilde olacak burnu yapmamak gerekmektedir. Erkek burun estetiği yaptıracak birine erkeksi yüz ifadelerini koruyacak şekilde, kemer, burun ucu sarkıklığı, eğriliği düzeltilmiş bir burun yapılması daha uygun olacaktır.

Doktorlar genel olarak, bir kadının burun ucunu dudakla oluşturduğu açıyı 90 derecenin üstünde, sırtını da hafif kavisli bir şekilde yapmaya çalışırlar. Yani hafif oyuk ve kalkık burun bayan için ideal bir burun diyebiliriz. Erkek burun estetiği olanlar için ise, burun ucunun dudakla oluşturduğu açı 90 derece, burun sırtının ise dümdüz olması, oyuk olmaması ideal bir burun diyebiliriz. Burnun belirtilen özelliklerden daha çok kalkık olması erkeğe kadınsı bir hava verebilmektedir.

Erkeklerin Burun Estetiği Yaptırma Nedenleri Nelerdir?

Burun estetiği operasyonu dünyada en çok talep edilen ve en çok uygulanan estetik operasyonların başında gelmektedir. Kadınlar arasında daha çok yaygın olmasına rağmen, erkekler tarafında da her geçen gün talepler artış göstermektedir. Erkek burun estetiği olanların yaptırma nedenlerinin en başında fonksiyonel problemler gelmektedir. Nefes alıp verme sorunu beraberinde horlama ve uyku apnesine de yol açabilmektedir. Bu rahatsızlıklar ise o kişide hayati tehlikeler oluşturacak kadar ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Bundan dolayı da erkeklerin önceliği nefes alma problemlerinin giderilmesi için burun ameliyatı olma kararı alırlar.

Burundaki işlevsel problemlerin sebebi ise genellikle şekil bozukluğunun olmasıdır. Yani burunda nefes alma sorunu varsa beraberinde mutlaka eğrilik sorunu da bulunmaktadır. Burun estetiği sonrası nefes almaya engel olan burun sorunları çözümlenmiş olurken, beraberinde erkeksi ifadeyi koruyacak şekilde burun düzeltme işlemi de yapılmaktadır.

Erkek burun estetiğinde tecrübeli bir cerrah seçildiği takdirde burun operasyonu geçirdiği belli olmayan, erkeksi ifadeyi koruyan ve nefes alma sorununu sağlıklı bir şekilde yerine getirilmiş doğal görünüme sahip bir burna rahatlıkla sahip olunabilir.

Erkek Burun Estetiği Fiyatları

Erkek burun estetiği fiyatları ile kadın burun estetiği fiyatları arasındaki ücretlendirmeye etki eden bazı ufak detaylar dışında fark yok denebilir. Her iki cinsiyet içinde benzer aşamaları kapsayan burun estetiği operasyon süreci erkek burun estetiği öncesi ve sonrası aşamalarında bazı belirgin noktalarla kadın burun estetiği süreçlerinden ayrılmalar olur. Tam da bu noktada erkeklerde burun estetiği fiyatlarına etki eden farklılıklar ortaya çıkar.

Erkek Burun Estetiği

Erkek burun estetiği için dikkat edilecek en temel husus erkeksi görüntünün korunmasıdır. Bu nedenle erkek burun estetiğinde, kadın burun estetiğinde olduğu gibi burun ucunun kaldırılması işlemi yapılmaz. Erkeklerde burun estetiği fiyatları ile kadınlarda ki burun estetiği fiyatlarında bu noktada farklılık gösterir ve dolayısıyla da operasyon sanki erkekler için daha düşük fiyatlara yapılıyormuş algısı oluşmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al