Kas Altı Mı Zar Altı Mı Dual Mi Daha Avantajlı, Meme Büyütmede Kas Altı Mı, Kas Üstü Mü? 28 Şubat 2018

Meme estetiği hem kadınların hem de erkeklerin başvurduğu operasyonlarından biri. Kadınlar meme büyütme, küçültme, dikleştirme ya da onarımı gibi birçok operasyona tabi tutulabiliyorken erkeklerde göğüs sarkması problemi için çözüm bulunabilir.

Kas Altı Estetik Operasyonları Hakkında

Estetik operasyonlarından biri olan meme estetiği, birçok meme cerrahı tarafından gerçekleştiriliyor. Kas fasyası altı ya da dual gibi çeşitleri olan meme estetik operasyonları estetik yaptırmak isteyen bireylerinde fikri alınarak gerçekleştirilir. Kas zarı altı operasyonu doğum sonrası meme üstünde olan boşalmanın etkisi ile meme de oluşan sarkıkları gidermenin bir yoludur. Kas altı mı zar altı mı dual mi daha avantajlı sorusuna yazımızın devamında cevap bulabilirsiniz.

Zar Altı Estetik Operasyonları Hakkında

Kas zarı altı yapılan estetik operasyonlar sporcu kadınlar için en uygun olan estetik operasyonlarından biridir. Zar altına yapılan estetik operasyonları kas fonksiyonlarına olan etkiyi en aza indirgemiştir. Göğsün altında ve etrafında bulunan kaslar kol kuvveti ile yapılan sporlar için oldukça önemlidir. Zayıf ve fit kadınlarda çokça uygulanan zar altı estetik operasyonu ile operasyondan kısa bir süre sonra ağrısız bir şekilde spor yapmaya devam edebilirsiniz.

Dual Teknik İle Estetik Operasyonları Hakkında

Göğüs büyütme operasyonlarında çokça kullanılan bir tekniktir. Dual tekniği silikonun kas altı ya da kas üzeri yerleştirilmesinden farklı bir yöntemdir. Dual plane yönteminde silikonun bir kısmı göğüs kası altında bir kısmı da meme bezinde olacak şekilde yapılan ve farklı yöntemleri olan bir tekniktir.  Meme şeklinin korunmasını daha da kolaylaştırır. Dual teknik ile göğüs büyütme yapıldığında iyileşme süreci de oldukça hızlı olur. Silikonun sarkma ve yanlara doğru hareket etme olasılığı diğer yöntemlere göre daha düşüktür. Estetik yaptırmak isteyen bireyler kas altı mı zar altı mı dual mi daha avantajlıgibi sorular yöneltebiliyor. Bu yazıyı okuyup sizin için hangisinin daha avantajlı olacağına karar verebilirsiniz.

  • Kas Altı, Zar Altı Ve Dual Yöntem Karşılaştırması

Göğüs büyütme estetiklerinden kullanılan bu yöntemler bireylerin günlük hayat koşullarına göre seçilir. Eğer pektoral kasın önemli olduğu bir sporla uğraşıyor iseniz dual yöntemi ile göğüs estetiği yaptırmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Böylelikle kas altı mı zar altı mı dual mi daha avantajlı sorusuna kendi yaşam tarzınızı gözden geçirerek cevap bulabilirsiniz. Estetik operasyon yaptırmak istediğiniz doktora ulaşıp sorunun cevabını beraber bulabilirsiniz.

Meme Büyütme Operasyonları

Meme büyütme estetiği yaptırmak isteyenler ilk olarak dolgu yöntemi ile mi yoksa silikon yöntemi ile mi operasyon yaptırmak istediklerini belirlemeleri gerekir. Silikon ile meme büyütme tamamen kalıcıdır fakat dolgu enjektesi ile yapılan büyütme operasyonları belirli bir süre sonra yenilenmesi gerekebilir. Umarım yazımızdan kas altı mı zar altı mı dual mi daha avantajlı sorusuna cevap bulabilmişsinizdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA