Göğüs Estetiği Fiyatı 12 Şubat 2018

Vücut ölçüleri özellikle kadınlar için önemli bir durumdur. Bel kalça oranı, göğüs kafesi genişliği bunun yanında omuzların boyutu hepsi birlikte değerlendirildiğinde meme büyüklüğü mevzusu önem kazanır. Göğüsler çeşitli nedenlerle küçük olabilir. Bunun birincil nedeni gelişme geriliği sonucunda göğüsler yeterli büyüklüğe ulaşamayabilir. Bu bedenden kaynaklı bir durum ikinci durum da ise dış etkenlere bağlı olarak zamanla küçülmüş olabilir.

Mesela, doğum veya emzirme sonrası böyle bir küçülmeyle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda meme dokusunun arka kısmına yerleştirilecek slikon protezler ile göğüslerinize daha dolgun ve dik bir görünüm verebilmek gayet mümkündür. Büyük göğüslü kadınlar da göğüslerini küçülterek daha rahat ve güzel bir görünüme sahip olabilirler. Daha çok kadınların tercih ettiği göğüslerin daha güzel görünüme sahip olması konusunda yapılan işlemler göğüs estetiğidir. Peki, göğüs estetiği çeşitleri nelerdir, göğüs estetiği fiyatı ne kadardır soruları noktasında bu yazı size faydalı olacaktır.

Göğüs Estetiği Çeşitleri

Göğüs estetiği çeşitleri genel manada dört tanedir.

  • Göğüs büyütme
  • Göğüs dikleştirme
  • Göğüs küçültme
  • Göğüs asimetrisi

Göğüs asimetrisi nedir: Bazen bazı kadınların göğüslerinde büyüklük küçüklük oranında iki göğsü arasında tutarsızlıklar olabilir. Bir göğsü büyükken diğeri küçük olabilir. böyle durumlarda kişi kendini rahatsız hissedebilir.

Bu durum gelişme geriliğinden kaynaklanacağı gibi sonradan dışarıya bağlı etkenler sonucu da oluşabilir. Mesela: Emziren annelerde eğer bir göğüs daha çok çocuğa tutulmuşsa o göğüs diğerine göre daha çok büyümüş veya küçülmüş olabilir. Bu gibi durumlarda kadınlar göğüs asimetrisi konusunda doktora başvurup gerekli işlemlerden sonra bu sorunlarını göğüs estetiği ile ortadan kaldırabilirler. Bu göğüs estetiği fiyatı kişiden kişiye değişebilir.

Göğüs Dikleştirme Nedir: göğüsle kadınlarda dışarıya taşan bir organdır. Yer çekiminden de kaynaklı zamanla göğüs kısmında aşağıya doğru sarkmalar meydana gelir. İşte sarkan göğüslerin dikleştirme ameliyatı diğer ismi ile mastopeksi ile yeniden genç ve diri görünüm verilmesi göğüs dikleştirme operasyonudur.

Göğüs Büyültme Nedir: Yapısından daha küçük gibi görünen veya daha büyük olması istenilen göğüs, meme dokusunun arkasına konulan slikon protezler ile bayanların göğüsleri 1 ila 2 bedene kadar büyültülebilmektedir. Bu operasyona göğüs büyültme adı verilir. Ve yapılan işlemler sonrasında gözle görülebilecek değişiklikler kişide oluşur.

Göğüs Küçültme Nedir: Zamanla büyüyen ya da hep büyük olan göğüslerin ameliyatla küçültülmesi işlemidir. Meme ucu olması gereken yere doğru yerleştirilip içindeki fazla yağlar alınınca göğüsleriniz küçülecektir.

Göğüs Estetik Fiyatları Ne Kadardır?

Göğüs estetiği fiyatı en çok merak edilen konulardan biridir. Göğüslerin boyutuna operasyon şekline göre kişiden kişiye fiyatlar değişecektir.

Göğüs büyültme ameliyatı 3.000 ile 20.000 arasında değişmektedir. Ameliyat sonrası alınan eczane malzemeleri 100 TL ye kadar değişebilmektedir. Diğer estetik türlerinde de fiyatlar 3.000 ile 20.000 TL arasında değişiklik gösterir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA