Göğüslerim Küçük Gibi Sizce Estetik Yapayım Mı? 13 Şubat 2018

Göğüsleri küçük olup büyütmek isteyenlerin ilk başvurduğu yöntem meme büyütme estetikleri. Hem sağlıklı olup hem de doktor gözetiminde yapılması oldukça önemli.

Hangi Durumlarda Meme Estetiği Yapılabilir?

Meme estetiği meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme gibi birçok çeşitte meme operasyonları bulunuyor. Meme boyutundan ya da sarkmasından memnun değilseniz bize ulaşabilirsiniz. Nasıl bir estetik istediğinizi ve diğer alternatifleri konuşarak istediğiniz gibi bir göğüs estetiği yapabiliriz.

Meme Büyüklüğü Ayarlanabilir Mi?

Estetik yaptırmak isteyenler genellikle “Göğüslerim küçük gibi sizce estetik yapayım mı“ gibi birçok soru yöneltebiliyor. Meme büyüklüğü lokal anestezilerde sizin takibiniz ile de ayarlanabilir. Örnek verecek olursak Aquafilling tekniği, meme büyütme de dolgu ile gerçekleştirilen bir operasyondur. Meme büyüklüğünü ameliyat olmadan önce de doktorunuz ile görüşerek ayarlayabilirsiniz.

Meme Büyütme Operasyonu Hakkında

Meme estetiği uzmanı olan kişiler tarafından yapıldığında güzel ve sağlıklı sonuçlar elde edilir. Göğüs büyütme operasyonları doku örneği ile dolgu enjeksiyonu ile ve silikon ile gerçekleştirilebilir. Kas altı, zar altı ve dual gibi birçok çeşit ile de operasyonlar gerçekleştirilir. Meme büyütme yöntemlerinden birini seçtikten sonra kalıcı ya da yenilenebilir olmasına önem verilmeli.

  • Göğüs Büyütme Yöntemleri

Meme estetikleri;

  • Protez Meme Büyütme Estetiği,
  • Dolgu Meme Büyütme Estetiği,
  • Meme Rekonstrüksiyonu,
  • Aquafilling İle Enjeksiyon

Bu göğüs büyütme tekniklerinden birini seçip meme estetiği yaptırmanız da mümkün. Fakat bir meme cerrahından yardım almanız da oldukça önemli. Bu yöntemlerden Aquafilling gibi dolgu yöntemleri,  %98’ i sudan oluşup vücut tarafından reddedilemez bir özelliği bulunur.

Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası

Göğüslerim küçük gibi sizce estetik yapayım mı gibi sorular aklınıza takılıyor ise ilk olarak istediğiniz meme büyüklüğünü belirlemeniz gerekir. Örnek verecek olursak meme büyütme yöntemlerinden dolgu enjeksiyonu belirli bir süre sonra yenileme gerektirebiliyor. Bunun gibi ince ayrıntıları da göz önünde bulundurmanız daha sağlıklı bir estetik ameliyatı geçirmenize olanak sağlar.

  • Aquafilling İle Meme Büyütme Nasıl Olur?

Aquafilling yöntemi dolgu enjeksiyonu ile meme büyütme işlemidir. Operasyon süreci 30 ila 50 dakika arası sürüp operasyondan kısa bir süre sonra günlük hayatınıza tekrar dönebilirsiniz. İğne ile yapılan bu operasyondan sonra göğsünüzde ameliyat izi kalmaz. Bu da operasyonun avantajlarından bir diğeridir. Aquafilling tekniği ile göğüs büyütme yaparsanız 5 ile 8 sene boyunca kullanabilirsiniz. Göğüslerim küçük gibi sizce estetik yapayım mı gibi sorularınızın cevabını sitemizden de bulabilirsiniz.

Göğüs Büyütme İle İlgili Merak Edilenler

Meme estetiği yaptırmak isteyenler ilk olarak meme de çatlak olup olmayacağını merak ediyor. Eğer orantılı bir büyüme sağlanırsa her hangi bir problem olmaz. Göğüslerim küçük gibi sizce estetik yapayım mı gibi sorular aklınıza takılıyor ise estetik hakkında sitemizden araştırma yaparak sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA