Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Aquafilling Yaptıranlar, Ameliyatsız göğüs büyütme deneyen var mı?

08.02.2018
4.977
Aquafilling Yaptıranlar, Ameliyatsız göğüs büyütme deneyen var mı?

Estetik yaptırmak istediğinizde vücudumuzda meme, kalça, yanak, kulak, burun, dudak gibi birçok yere estetik operasyonları yapılır. Bu operasyonlarda birçok yöntem kullanılabiliyor.

Aquafilling Tekniği Nedir?

Göğüs ve poponun hem şekillenmesi hem de büyümesi için gerçekleştirilen Aquafilling tekniği iğne ile gerçekleştirilmektedir. Aquafilling tekniği, iğne yardımı ile estetik yapılacak yere dolgu enjekte etmektir. Ağrısız bir uygulama olup memeye enjekte edilen sıvının %98’ i sudan oluşur. Aquafilling tekniği ile dolgu yaptırdığınızda ameliyattan kısa bir süre sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

  • Aquafilling Avantajları

Meme ve kalçayı dolgu ile büyütmeye yarayan Aquafilling yöntemi, iğne ile gerçekleştirildiği için operasyon ağrısız sonuçlanır. Bu yöntem diğer yöntemlere göre daha kolay yapılıp operasyonu 30 – 50 dakika arasında sonuçlanır. Aquafilling yöntemi sayesinde hem büyütme hem de dikleştirme işlemi tamamlanmış olur. Doğal içeriklerden oluşan bir dolgu kullanıldığı için vücut tarafından reddedilmez.

  • Aquafilling Tekniği İle Meme Büyütme

Bu teknik ile meme büyütme işlemi dolgu enjektesi ile gerçekleşir. Aquafilling yaptıranlar dolgu ile göğüs büyütme tekniğine başvurdukları için sonrasında vücutlarının reddetmesi gibi bir problemle karşılaşmazlar. Bu uygulamayı yaptırdıktan sonra istemediğiniz önceden tahmin etmediğiniz bir meme şekli ile karşılaşmazsınız. Uygulama yapılırken sadece meme kısmı uyuşturulduğu için istediğiniz zaman göğüslerinizi görüp fikirlerinizi söyleyebilirsiniz.

  • Aquafilling İle Kalça Büyütme

Doğal içerikler ile % 98’ i su olan Aquafilling yönteminin dolgusu vücut tarafından reddedilmez. Ameliyatsız bir şekilde poponuzu büyülttürebileceğiniz Aquafilling tekniği, popoya enjekte edildikten sonra hem dik hem de dolgun bir kalçaya sahip olabilirsiniz. Kalçanıza enjekte edilen jel % 98’ i su olan hidrofilik bir jeldir.

Aquafilling Ne Kadar Süre Kalıcı?

Bu teknik dolgu ile yapıldığı için sonsuza dek kalıcı demek yanlış olur. Fakat bu yöntemi uyguladıktan sonra 5 ila 8 sene arasında sorunsuz kullanabilirsiniz. Bu teknikte kullanılan dolgu %98’ i su olan hidrofilik bir jeldir. Yapısında bulunan hidrojen bağları ile elastin ve kolajenin negatif yüklerini çekerek estetik yaptırdığınız yerdeki dokular ile uzun süreli hacim ve esneklik sağlar.

Aquafilling Tekniğinde Ameliyat Süresi

Bu teknikte ameliyat uygulanmaz. Sadece estetik yapılacak kısımlar lokal olarak uyuşturulur. İşlem yapılırken sizde uyanık olabilirsiniz. Bu operasyonlar 30 ila 50 dakika arası sürebilir. Aquafilling yaptıranlar operasyondan sonra estetik yaptırdıkları yerde ameliyatsız dolgunlaşma ve dikleşmeyi de görebilir.

Aquafilling Tekniği İz Bırakır Mı?

Bu teknik ameliyat ile yapılmayıp iğne ile uygulanır. Estetik yapacağınız yere iğne ile sıvı enjekte edilir. Bu durumda ameliyatsız meme-kalça büyütme ve ameliyatsız meme-kalça dikleştirme işlemi de sağlanmış olur. Deriniz açılmadığı ve kesilmediği için her hangi bir ameliyat izi kalmaz. Aquafilling yaptıranlar lokal teknik ile uyuşturularak ameliyat sırasında estetik yapılan yere zaman zaman bakıp fikirlerini söyleyebilirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al