Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Karın Gerdirme Ameliyatı Ne Kadar 2020, Karın Germe Operasyonu

03.06.2019
539
Karın Gerdirme Ameliyatı Ne Kadar 2020, Karın Germe Operasyonu

Kadın, erkek fark etmiyor son zamanlarda herkesin uygulamak istediği ya da uyguladığı sistemlerden biri de karın gerdirme ameliyatıdır. Ameliyatı olmak isteyen hastalar ilk olarak araştırdıkları da karın gerdirme ameliyatı ne kadar oluyor.

Yapılacak ameliyatın detayı ve yapılacak olan yer, seçeceğiniz doktor bu konuda fiyat belirlemelerinin sağlanmasına sebep oluyor. Ayrıca karın germe ameliyatını devlet karşılıyor mu diye araştırma yapıyorsanız, cevap olarak; bu tür ameliyatları SSK karşılamıyor. Fiyatlar da ancak ve ancak cerrahınız Evren Helvacı karnınızı inceledikten sonra size söylenebilir. Bu gibi prosedürlerde tek düze bir fiyat sunanlara güvenmeyin, karnınız için çok uğraşmak gerekmezse, daha az zaman ve emek harcanacaksa elbette ameliyatıız uygun fiyatlı olacaktır. Nasıl ki her karın farklıdır, fiyat için de şudur demek doğru değildir.

Evren Hanım’dan randevu alın, hem beler yapacağını size anlatsın, hem fiyat öğrenin hem de ameliyattan sonra nasıl görüneceğinizi size mucizevi 3d vectra ile göstersin.

Karın Gerdirme Ameliyatı Ne Kadar, Fiyatları Neye Göre Değişir?

Karın gerdirme ameliyatı ne kadar sorusuna cevap olarak; hastanın karın bölgesindeki deformasyonun derecesine, yağ fazlalığının miktarına, beraberinde artı işlemlerin uygulanıp uygulanmayacağı yani liposuction yapılıp yapılmayacağına, hastanın yaşı ve sağlık etkenleri de durumuna göre değişiklikler göstermektedir. Karın germe fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir diğer faktörleri de ameliyatın olacağı hastanenin seçimi, hangi karın germe yönteminin yer alacağı seçeneklere bağlıdır. Kilolu ve çok sarkık bir hastanın karın germe ücretiyle zayıf bir hastanın ki aynı olamaz. Karın germe ameliyatı fiyatları 2020 yılı için doğru bir şekilde öğrenmek için doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir. Ayrıca karın germe ameliyatı fiyatları 2019 yılında bilgi aldıysanız ve 2019 yılında işlemi gerçekleştirmeye karar verdiyseniz, fiyat değişiklikleri olabilir.

İkinci Defa Karın Gerdirme Ameliyatı Olunur Mu?

Daha önce gerçekleştirilmiş ameliyatınızdan ortalama bir yıl kadar sonrasında güvenli olarak ikinci kez karın germe ameliyatı olabilirsiniz. Fakat ikinci kez olacağınız ameliyatınızda eğer yağlarınızı da aldırmak istiyorsanız bu ameliyatta karın ve bel bölgesinde bulunan çok sınırlı yağları aldırabileceğinizi hatırlatırız.  Bu bölge daha önce yapılmış herhangi bir yöntem ile yapılan ameliyatta alt tabakadan alınmış olduğundan dolayı kan dolaşımı normalin altında kabul edilir ve yağ alma gibi yıpratıcı işlemler yapılamaz. Ayrıca ameliyatı tekrardan olmadan önce doktorunuzdan karın gerdirme ameliyatı ne kadar olduğuna dair bilgi almak için randevu almayı unutmayınız. Hem hasarı inceler hem de en kaliteli şekilde nasıl bir ameliyat yapması gerektiğine karar verir.

Drensiz Karın Gerdirme Ameliyatı Nedir?

Sadece dren kullanılmadığından dolayı söylenmiş bir özellik değildir. Bu ameliyat türü daha farklı bir ameliyat tekniği içermektedir. Dren olmadan yapılan karın gerdirme ameliyatında; üst dokular boydan boya alt taban dokulara dikilir ve oluşabilecek ölü boşluk tamamen kapatılır. Bu sayede deri altında bir boşluk kalmaz ve de şişlik çok daha az ortaya çıkar.

Dren kullanılmadığı için ameliyat sonrası konfor, siyah ile beyaz kadar fark edilebilmektedir. Hasta tamamen rahat hareket edebilir, yürüyebilir, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilir. Sonrasında oluşabilecek sıvı birikimi drensiz karın germe ameliyatında çok daha azdır.

karın gerdirme ameliyatı ne kadar

Karın Gerdirme Ameliyatı Ne Kadar, Uygulanan Prosedürler

Karın gerdirme estetiği ameliyatı, hastane şartları altında genel anestezi sayesinde yapılır. Karın germe ameliyatını mini karın germe ve tam karın germe olmak üzere iki yönteme ayırabiliriz.

Hastanın tüm tetkikleri kontrol edilmeden ameliyat gerçekleştirilmez. Tetkiklerde çıkan sonuçlara göre ameliyat olup olmayacağına karar verilir.

Ameliyatı gerçekleştireceğiniz hastanede karın gerdirme ameliyatı ne kadar ise o ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al