Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Karın Gerdirme Fiyatları 2020, Karın Germe İstanbul

03.06.2019
576
Karın Gerdirme Fiyatları 2020, Karın Germe İstanbul

Fazla kilolar verildikten sonra, hamilelik sonrasında ve sarkmalar gibi durumlarda insanların tercih ettiği karın gerdirme ameliyatı oluyor. Anestezi uzmanlarının gerçekleştirdiği bu işlemlerde de merak edilen konulardan biri de ücreti, karın gerdirme fiyatları 2020 hakkında bilgi hastane ve doktoruna göre değişim göstermektedir.

Karın gerdirme ameliyatında fiyatlandırma ameliyatın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Mini karın germe veya total karın germe işlemleri ayrı tip ameliyat şekillerine sahip olup, teknikleri birbirlerinden farklıdır. Buna sebeple de ameliyat süreleri ve işçilik de değişmeler meydana gelebilir. Ameliyat ücretine sadece karın gerdirme mi yoksa lipo ile destekli bir gerdirme işleminin de yapılacak olması mı gibi içeriklerin belirlenmesi gerekmektedir. Bu da karın gerdirme fiyatları 2019 yılı içinde değişiklik göstermesine sebebiyet sağlamaktadır.

Ayrıca hangi hastane de bu ameliyatın gerçekleştirileceği de maliyeti değiştiren faktörler arasındadır. Konfor isteği maliyeti arttırabilir. Ama fiyat konusunda en net bilgiye muayene kişisel durumunuzu anlatarak ulaşabilirsiniz.

Maliyet konusunda, karın gerdirme fiyatları 2020 yılı için geniş çaplı araştırmayı seçeceğiniz doktordan öğrenmeniz doğru karar almanıza da etkisi olacaktır. Bunun için cerrahınız Evren Hanım ile görüşebilirsiniz.

Karın Gerdirme Fiyatları 2020, Tam Karın Germe Ameliyatı Nedir?

İleri boyutta deri gevşekliği, çatlaklı bir cilde sahip olma, cilt fazlalığı, genital bölge üstüne yığılma olması, kas dokusu zayıf olan hastalar için en sık uygulanan işlemlerdir. Genel anestezi altında yapılan ameliyat ile karın cildi ve cilt altı yağ dokusu karın ön duvarından serbestleştirilir, rektus kas diastazı onarılır, cilt gerginleştirilerek sarkık ve çatlaklı deri kesilerek çıkarılır. Bu operasyonlar, uzun bir yatay kesiği izi bıraksa da kesiler bikini bölgesi altında kalacak şekilde en kısa boyut halinde planlanır. Karın germe ameliyatlarında kısmi germeden farklı olarak göbek deliği yeniden oluşturulmaktadır. Yağ dokuda fazlalık varsa liposuction ile fazla olan yağ dokuları işlemi gerçekleştirilebilir. Karın germe fiyatları 2019 yılına göre güncellemeler mevcut olup bu konuda da doktorunuzdan ya da hastanelerden bilgi alabilirsiniz.

Mini Karın Gerdirme Ameliyatı Nedir?

Karın germe operasyonunun planlanmasında karın derisinin elastik oluşu, derideki sarkıklığın hangi derecede oluşu ve karın duvarı kaslarındaki gevşemenin değerleri çok önemli faktörlerdir. Yapılması düşünülen işlemlere bu faktörler göz önüne alınarak karar verilir. Karın derisinde sarkma ya da çatlakları fazla olmayan hastalarda daha basit işlem olarak bilinen mini karın gerdirme ameliyatı ya da liposuction gibi ameliyatlar düşünülebilir. Klasik mini karın gerdirme ameliyatı genellikle karın duvarında çok fazla miktarda yağ birikmesi olan ve karın derisinin esnekliğinin ileri derecede azalmasına sebep vererek sarkmaya neden olması durumlarda uygulanır. Mini karın germe, sadece göbek deliği altındaki bölgenin gerilmesidir. Bel ve kasıklara etkisi olmaz, göbek deliğini düzeltmez ya da yeniden yapılmasına sebebiyet vermez.

Güncel fiyatlar karın gerdirme fiyatları 2020 yılı için farklılık gösterebilmektedir.

Karın Gerdirme Fiyatları 2019

Doğumdan Sonra Karın Gerdirme Ameliyatı Yapılır Mı?

Karın gerdirme de yeni anneler için ideal zaman birinci yılın geçirilmesinden sonrasıdır. Bu süre zarfında hem anne verebileceği kiloları vermiş oluyor hem de sarkıklığın ve çatlakların hangi derecede olduğu tam olarak ortaya çıkmış olacaktır. Karın gerdirme ameliyatı daha sonraki hamilelikler için bir problem de teşkil etmez. Ancak çok yakın bir tarihte yeni bir hamilelik planı yapılıyorsa aynı şekilde bu ameliyatı ertelemekte fayda vardır. Yeni bir hamilelikte yeni deformasyonlar oluşacağını göz önüne almak ve tedaviyi ikinci hamilelikten sonraya bırakmak en doğru karar olacaktır. Görüşme yaptığınız doktorunuzdan karın gerdirme fiyatları 2020 yılında almış olursanız diğer bir yılda fiyatların farklılık göstereceğini de unutmamanız gerekmektedir. Bunun nedeni kullanılacak teçhizattaki maliyetlerin artması olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al