Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Karın Germe, Estetik Karın Germe Ameliyatları, Karın Germe Fiyatları İstanbul

Anasayfa » Karın Germe, Estetik Karın Germe Ameliyatları, Karın Germe Fiyatları İstanbul

Karın Germe

Karın Germe Nedir?; Abdominoplasti olarak da bilinen karın germe cerrahisi, aşırı yağ ve fazla deriyi alma işlemidir. Çoğu durumda, daha yumuşak ve daha sıkı bir karın profili oluşturur. Ayrıca zayıf ve ayrılmış kaslar gücünü tazeler genç görünüm geri kazanılır.

Aslında düz bir karına çoğu kişi egzersiz ya da kilo kontrolü ile ulaşabilir. Ancak bazen bu yöntemler hedeflenene ulaştıramaz.

Bazen ise vücut ağırlığı ideal olan kişilerde dışarıya sarkan gevşek bir karın oluşabilir.

Bir değer kesim ise aşırı kilosunu verdikten sonra sarkan bir karın ile baş başa kalmış olanlardır.

Unutmayın; belki sorununuz ya da sizi rahatsız eden karna küçük bir operasyon yeterli olabilir. O nedenle mini karın germeye de göz atabilirsiniz.

Karın germeye ihtiyaç duymanın en yaygın nedenleri şunlardır:

  • Yaşlanma
  • Genetik yapı
  • Gebelik
  • Önceki ameliyat
  • Sürekli kilo alıp verme

Karın Ameliyatı Ne Yapamaz?

Karın germe, kilo kaybı ya da uygun bir egzersiz programı yerine geçmez.

Karın germe ameliyatının sonuçları teknik olarak kalıcıdır. Ancak pozitif sonuç sürekli kilo alıp vermenizle değişebilir. Üstelik bir de hamile kalmayı düşünüyorsanız mutlaka karın germe ameliyatını ertelemenizi tavsiye ederiz.

Abdominoplasti, abdominal duvardaki fazla deri ve yağı giderir. Alt karın kaslarınız ameliyat sırasında onarılır, belinizi ortaya çıkarmak için sıkılır.

Dr. Evren Helvacı, ameliyat sonrası yara izini en aza indiren karın germe ameliyatında uzmanlaşmıştır. Boşluksuz teknik, komplikasyon riskini azaltır ve daha hızlı, daha rahat bir iyileşmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.

Abdominoplasti sırasında, cilt ve yağ tabakaları kasların sıkılmasını ve fazla derinin alınmasını sağlamak için kas tabakasından ayrılır. Bu, iyileşme sırasında sıvının katmanlar arasında birikebileceği bir alan yaratır. Geleneksel abdominoplasti teknikleri, vücudun içine yerleştirilen ve ciltten fazla sıvı toplayan rezervuarlara bağlanan drenleri kullanır. Drenler faydalıdır, ancak hastalar temizlenene kadar periyodik olarak dereni boşaltmak gerekir ki bu hasta için rahatsız edici olabilir.

İstişareleriniz sırasında Dr. Helvacu, ameliyatlarınız için kullanacağı tekniği detaylı olarak ele alacak ve soruları yanıtlayacaktır.

Ameliyatım Ne Kadar Sürer?

Karın germe ameliyatı tipik olarak yaklaşık 3 saat sürmektedir. Liposuction, meme dikleştirme, meme küçültme veya meme büyütme gibi diğer prosedürlerle kombinasyon halinde yapılabilir. Kombinasyon ameliyatı daha uzun sürer. İstanbul kliniğimizde doktorunuzla görüşebilirsiniz.

Ne Tür Anestezi Alacağım?

Optimum konfor ve güvenlik için genel anestezi kullanarak karın germe ameliyatı gerçekleştirir. Bu, tüm ameliyat boyunca uyuyacağınız anlamına gelir.

Karın Germe Ameliyat İçin Nasıl Hazırlarım?

Karın germe ameliyatından önce, aldığınız ilaçları gözden geçirmek gereklidir. Kullandığınız bazı ilaçları kesmeniz istenebilir. Her zaman olduğu gibi, ilaç listenize takviyeleri eklemek de önemlidir. Aspirin ve aspirin ürünleri, antiinflamatuar ilaçlar ve bitkisel takviyelerden ameliyattan 2 hafta önce kaçınılmalıdır. Doktorunuz ilaçlar hakkında sizinle konuşacaktır.

Tıbbi durumunuza bağlı olarak, ameliyattan önce laboratuvar testi veya sağlık kontrolü yaptırmanız istenebilir.

Tütün ürünleri vücudunuzun iyileşme gücünü bozar. Ameliyattan 6 hafta önce sigarayı bırakmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Dr. Helvacı Üsküdar ofisinden ameliyat gününüze özel talimatlar alacaksınız.

Karın Germe

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al