Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Meme Estetiği | Fiyatları 2020, Göğüs Estetiği İstanbul

28.04.2019
696
Op. Dr. Evren Helvacı
Meme Estetiği | Fiyatları 2020, Göğüs Estetiği İstanbul

Meme estetiği, göğüslerinden memnun olmayan her kadın için uygun bir alternatiftir. Elbette sağlık durumu, kilo gibi etmenler bu uygunluğu etkileyebilir. Ancak genel olarak ergenlik sonrası vücut oluşumunu tamamladıktan sonra herkese uygulanabilir.

İçerikde kullanılan görseller müşterilerimize ait olup izinleri dahilinde kullanılmıştır.

Meme İmplant Seçimleri

Göğüs büyütme için en iyi zamanı bekliyorum diye düşünmeyin, çünkü artık teknoloji ve teknikler çok gelişti. Bu nedenle en doğru gün bugündür. Göğüslerim çok mu küçük diyor musunuz, memelerim biraz sarktı diye mi düşünüyorsunuz, belki de büyük göğüsler sırtınızı ve boynunuzu ağrıtıyor. Her ne şekilde olursa olsun memeleriniz sizi ayna karşısında memnun etmiyorsa Dr. Evren Helvacı ile tanışmanızın vakti geldi demektir.

Bakalım meme estetiği meme büyütme, dikleştirme ya da görünümü düzeltme için ne gibi tarzlar var.

 Dolum tipi:  Tuzlu, Silikon Jel veya Yüksek Yapışkanlı Silikon “Gummy Bear ” İmplantları. Ameliyatın fiyatını belirleyecek olan kriterlerden biri implantın kalitesidir.  Estetik cerrahınız sizin için doğru implant tipini bulmanıza yardımcı olacaktır.

 Şekil:  Saline ve Silikon Jel implantları tipik olarak yuvarlakken, gummy bear implantları şekilli ve yuvarlak seçeneklerle gelir. Yuvarlak implantlar tipik olarak daha dolgundur ve göğsünüzün üst kısmına ulaşır, şekillendirilmiş implantlar damla tiplidir ve göğüs profilinize hafifçe eğimli bir görünüm kazandırır. Her ikisi de cerrah Evren Helvacı’nın yardımı ile çok doğal görünecektir.

 Profil:  Kozmetik cerrahınız, mevcut oranlarınıza ve hedeflerinize göre bunu seçmenize yardımcı olacaktır. Genel olarak, daha küçük bir çerçeveye sahip hastalar, implantların tabanda çok geniş olmamasını sağlarken istenen boyut artışını elde etmek için daha yüksek profilli bir implant gerektirecektir. Profilinizi ameliyattan önce görmeniz için 3d vectra adı verilen son teknoloji bir cihaz kullanırız. Böylece Evren Hanım ile birlikte en doğru görünüm ve boyuta kendinizi görerek karar verebilirsiniz.

 Boyut:  Göğüs implantlarının boyutu 150cc ila 800cc veya daha büyüktür. Birçok hasta, her meme için farklı boyutta meme implantı gerektirir; bu mümkün olan en iyi simetriyi elde etmeye yardımcı olur. Seçtiğiniz beden mevcut meme bedeninize, kişisel hedeflerinize ve kozmetik cerrahınızın önerilerine bağlıdır.

Elbette, bu seçeneklerin tümü, nitelikli ve çeşitli meme implantları kullanma konusunda deneyimli bir estetik cerrah seçmeyi daha da önemli kılmaktadır. Evren Helvacı ile görüşmek için aramaktan çekinmeyiniz.

Meme Estetiği

Göğüs Estetiği Fiyatları 2020

Meme büyütme fiyatları 2020 da ameliyatın toplam maliyetini belirleyen birçok faktör vardır. Ortak faktörler şunlardır:

  • İmplant tipi (salin veya silikon).
  • Anestezi ücretleri.
  • Cerrahi tesis ve tıbbi ekipman kullanmanın maliyeti.
  • Tıbbi testler.
  • Reçeteli ilaçlar.
  • Cerrahın ücretleri (beceri, yer ve diğer faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişir).

Fiyatları belirleyenler bu etmenler hakkında tüm bilgiyi kliniğimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Meme Estetiği İstanbul

Blanc Klinik Kozmetik Plastik Cerrahi’nin cerrahlarından biri olan Dr. Evren Helvacı, kozmetik meme cerrahisinde İstanbul’un Anadolu yakasında yenilikçidir. Hastaları yıllar boyunca, Dr. Helvacı tarafından gerçekleştirilen tüm genel operasyonların, meme büyütme, meme dikleştirme ve meme küçültme gibi doğal sonuçlarından memnun kaldı. Bunlar öngörülebilir sonuçlara ve hızlı iyileşmeye sahip güvenli operasyonlardır. Yenilikçi teknikler, yeni operasyonlar ve yeni malzemeler günümüz hastalarına istenen sonuçları elde etmek için daha iyi seçenekler sunar. Meme estetik ameliyat operasyonlar, ulusal ve uluslar arası sertifikalı klinik ameliyat merkezimizde, onaylı anestezi uzmanı (MD) tarafından yapılan genel anestezi altında ayakta tedavi olarak yapılır. Güvenli deneyim sağlamak için en yeni ilaçları ve teknikleri kullanırlar. Gerçekleştirilen farklı göğüs ameliyatları hakkında daha fazla bilgi için arayabilirsiniz. Meme estetiği İstanbul lokasyonunda bulunan kliniğimize giderek, ameliyattan sonra nasıl görüneceğinize bakarak estetiğe karar verebilirsiniz.

Meme Ucu Estetiği

Meme ucu estetiği, kanser, hamilelik sonrası ya da genetik nedenlerden dolayı tercih edilebilir. Sarkan göğüslerde meme ucu oval şekli alır. Kanser nedeniyle hasar görmüş ya da bir kısmı alınmış göğüs ucu onarılmaya çalışılır. Meme ucu içerideyse ya da çok uzunsa gerekli işlemlerle normal hale döner. Meme ucu estetiği cerrahın yeteneğiyle doğrudan alakalıdır. Çoğu cerrah meme ucunu eskisinden daha kötü hale getirir. Üstelik açıkta olduğu için enfeksiyon kapması olasıdır.

Göğüs ucu estetiği yaptıracaksanız mutlaka en güvenilir hekimi bulmalısınız. Bir kez kötü yapıldığında revizyon neredeyse imkansızdır. Meme ucu kaybına kadar gidebilir. Mutlaka ve mutlaka en doğru kliniği seçmeniz gerekir. Evren Helvacı ile görüşmek için randevu alırsanız size neler yapacağını, nasıl yapacağını aktaracaktır. Üstelik yazılı imzalı tamamen resmi şekilde izin aldığı hastalarının ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini de gösterecektir.

Meme Büyütme Estetiği

Meme büyütme, kadınların daha güvenli ve çekici hissetmelerine yardımcı olur, kilo verdikten ve doğumdan sonra memelerinin dolgunluğunu yeniden kazandırır ve kadınlara kıyafetli ya da kıyafetsiz harika bir vücut görünümü sunar.

İlk konsültasyon sırasında Dr. Evren Helvacı tıbbi geçmişinizi değerlendirecek ve sizin için en uygun olan meme ameliyatını belirleyecektir. Helvacı ve asistanları sizi meme büyütme ameliyatı konusunda eğitmek için zaman ayıracak ve ameliyat, uygulamamız ve meme implantı ameliyatı sonrası iyileşme hakkındaki tüm sorularınızı memnuniyetle yanıtlayacaktır.

Helvacı, göğüs ölçümlerine, her hastanın hedeflerine en iyi şekilde ulaşabilecek boyut aralığını belirlemeye yardımcı olmak için göğüs ölçümlerinizi kullanan boyutsal bir cihaz kullanır. Cihaz kendi bedeninize implantınızı yerleştirir ve nihai sonucu size gösterir.

Meme Büyütme Cerrahisi; Keller Huni sayesinde elle dokunmadan implant yerleştirilir. Bu sayede implantınıza dışarıdan hiçbir madde bulaşamaz.

Göğüs büyütme ameliyatı hastaları artık meme büyütme işleminde salin meme implantları veya silikon meme implantları seçme özgürlüğüne sahiptir. Helvacı, göğüs büyütme ameliyatlarında sağlıklı ve zevkli sonuçlar çıkara silikon implant yerleştirme konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Dr. Helvacı, silikon implantların neredeyse tüm hastalar için güvenli bir seçim olduğunu belirlemeye yardımcı olan birçok araştırma çalışmasında da yer almıştır. Ancak yeni dönemde salin daha çok tercih edilir. Konsültasyonunuzda, meme büyütme ameliyatınız için meme implantının tipi, şekli ve tarzı hakkında bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacağız.

Helvacı yara izini görünmez kılmada da doğal bir yeteneğe sahiptir.

Hastaları ameliyat sonrası evine döner. 1 hafta sonra kontrole gelirler. Cerrah Helvacı hastalarına 10 gün dinlenmesini tembih etse de, neredeyse ameliyattın ertesi günü hastalar arayıp çalışma hayatına geri dönecek kadar iyi hissettiklerini söyler. Helvacı birkaç gün daha beklemeleri ve sadece dinlenmeleri konusunda uyarılarda bulunur. Ancak birkaç gün bitince Evren Hanım’a iş yerinden mutlu fotoğraflar gönderirler. Evren Hanım’ın ilk tepkisi bir gülümseme olur. Ardından sorun olmayacağını bilse de sıkı sıkıya vücudun yeni göğüsleri tanıması, ona alışması için aşırı hareketlerden kaçınması, anestezi alalı birkaç gün olduğu için kendini yormaması gerektiğini anlatır.

Herkes harika bir cerrahla çalışmanın mutluluğunu yaşar. Telefonlarımız sadece randevu ya da sorular için çalmaz. Teşekkür etmek için arayan mutlu seslerle de günümüz aydınlanır.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al