Meme Estetik Fiyatları İstanbul 10 Şubat 2018

Güzel göğüslere sahip olmak tüm kadınların halkıdır. Kadınlar bu işlemleri yaptırarak güzel göğüslere sahip olabilirler. Peki, bu işlemler nasıl uygulanmalı ve nelere dikkat edilmelidir. Bilinmesi gereken noktalar nelerdir? Meme estetik fiyatları İstanbul içinde veya çevresinde nasıl bir seyir izlemektedir? Bu gibi soruların yanıtını istiyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir. Göğüs estetiği dört türde şekillenir.

  • Göğüs büyütme
  • Göğüs küçültme
  • Göğüs dikleştirme
  • Göğüs asimetrisi

Göğüs Büyütme Operasyonu Nedir: Meme kaslarının arkasına slikondan yapılmış özel protezlerin yerleştirilme işlemidir. Bu işlem yağ enjektesi yöntemi liposuction ile de gerçekleştirilebilir. Bu yöntem kullanılırsa skar izi denilen kesi izi olmayacaktır.

Göğüs Küçültme Operasyonu Nedir: Göğüs küçültme operasyonu meme içindeki fazla yağın alınarak göğüslerin boyutunun küçültülmesi işlemidir. Spor ile göğüslerinizi sıkılaştırıp küçük bir görünüm de verebilirsiniz. Bunun yanında meme içindeki fazlalık yağı çekme işlemi ile de göğsünüzü küçültebilirsiniz. Bu operasyon ile ameliyat sırasında kalan izleri taşımazsınız. Göğüs altından açılan deliklerden fazlalık yağı tüplerin içine katarak meme boyutu küçültülür.

Göğüs Dikleştime Operasyonu Nedir:  göğüs ucu olduğu konumdan ameliyatla yukarıya kaldırılır. Bu sırada dikkat edilen en önemli husus meme ucundaki süt emzirme kanallarına zarar vermemektir.

Göğüs Asimetrisi Operasyonu Nedir: bazı göğüsler birbiriyle eşit ölçülere sahip olmayabilir bu gelişimsel nedenlerden kaynaklı olabileceği gibi sonradan emzirme gibi nedenlere bağlı da gerçekleşebilir. Bu dengesizliği ortadan kaldırmak için göğüslerin eşitlenme işlemine göğüs asimetrisi operasyonu denir.

Göğüs Estetik Ücreti Fiyatları Pahalı Mıdır?

Önceden estetik cerrahi işlemlerin yeni yapılmaya başlandığı dönemlerde belli hayat standartlarına sahip olmayan kişilerin yaptırabileceği bir işlem değildi. İyi doktor bulmak zordu. Ameliyat için getirilen malzemelerde oldukça çok tutuyordu ancak günümüzde bu işlemi yapan doktor sayısı arttı.

Ve slikon protezleri yapımı arttı bu gibi nedenlerle artık meme estetik fiyatları İstanbul çevresinde ve diğer şehirlerde de karşılanabilir fiyatlara dönüştü. Normal gelire sahip biri de artık göğüs estetik ameliyatı olabiliyor. Tabi bankalardan sağlanabilen kolay kredilerin de bunda payı muhakkak vardır. Güzel olmak her kadının hakkıdır. Artık Türkiye şartlarında neredeyse isteyen her kadın bu operasyonu geçirebilmektedir. Geçirdiği bu operasyon sonrası mutlu olan kadınların kendilerine olan güvenleri artmakta ve sağlık şartları da daha iyi bir hal almaktadır.

Göğüs Estetiği Fiyatları Ne Kadar

Göğüs estetiği ameliyatları yöntem ve tekniklere, kullanılan malzemelere göre fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Meme estetik fiyatları İstanbul ve diğer şehirlerde şu şekildedir:

  • Göğüs büyütme ameliyatı fiyatı 3.000 ila 20.000 TL arasında değişir. 100 TL kadar da operasyon sonrası ilaç masrafı vardır.
  • Göğüs küçültme ameliyatı 3.000 ila 20.000 TL arasında değişiklik gösteriri. 100 TL kadar da ameliyat sonrası ilaç masrafı çıkabilmektedir.
  • Göğüs dikleştirme işlemi 3.000 ile 20.000 arasında değişen bir fiyata sahiptir. İlaç masrafı 100 TL civarındadır.

Göğüs asimetrisi işlemleri fiyatı 3.000 ile 20.000 TL arasında değişiklik gösterir. Yine ilaç masrafı 100 TL ye kadar çıkabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA