Meme Estetik İstanbul 3 Şubat 2018

Meme estetik İstanbul çevresinde çok daha fazla yapılabilme imkanına sahiptir. Çünkü bu işte uzmanlaşmış kişiler ve teknoloji İstanbul gibi büyük şehirlerde daha çok yayılma ve kullanıla alanına sahiptir. Göğüs küçüklüğü ve büyüklüğü ile ilgili sorunlar kişinin gelişim döneminden kaynaklı veyahut da sonradan emzirme, doğum gibi sebeplerden kaynaklı olmuş olabilir. bu gibi sorunların tedavisi günümüzde göğüs estetiği ile mümkün hale gelmiştir. Göğüs üzerinde uygulanan işlemler dört kısma ayrılır.

Bu başlıklar altında toplanan göğüs estetik işlemleri tedavi sürecinde kişinin isteklerine ve sağlık durumuna göre şekillenir. Güzel göğüslere sahip olmak istemek elbette ki bir suç ya da ayıp değildir. İşinde uzmanlaşan doktorlar ile bu işin yürütülmesi operasyonun başarılı geçmesi için son derece önemlidir.

Göğüs Büyütme Operasyonunda Tercih Edilen Yöntemler Nelerdir: göğüs büyütme işlemlerinde kişinin göğsünün altından açılan deliklerle liposuction yöntemi kullanılarak yağ enjektesi yapılması son dönemlerde giderek çoğalmaktadır. Ama asıl yöntem meme kasları arkasındaki alana sinirlere zarar verilmeden slikon protezlerin yerleştirilmesidir.

Göğüs Küçültme Operasyonunda Tercih Edilen Yöntemler Nelerdir: göğüsteki fazla yağ oranının memeden çekilmesi ile boyut küçültme işlemi yapılabilir. Bunun yanında sıklıkla kullanılan genel yöntem ameliyat ile memedeki fazla yağın dışarıya çıkartılmasıdır. Bu işlem göğüsün kendiliğinden dikleşmesini ve daha derli toplu bir görünüm almasını da sağlayacaktır.

Göğüs Estiklerinde Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Göğüs büyütme ve küçültme operasyonları anestezi yöntemleri ile hastane ortamında gerçekleştirilen ameliyatlardır. Meme estetik İstanbul tercihli olması hastanelerdeki modern şartlar bakımından yeterliliğini artıracak bir etkendir.
  • Ameliyata girmeden önce belli bir süre aç kalmanız gerekecektir.
  • Yine ameliyat öncesinde ultrason gibi genel tetkikleri son ana bırakmamanız sizin için daha iyi olacaktır.
  • Normal ameliyat işlemleri uygulanacağından ameliyattan önce kişinin anestezi doktorunun muayenesinden geçmesi gerekmektedir.
  • Ameliyat esnasında meme ucundaki süt emzirme kanallarına zarar verilmemesi için son derece dikkat edilmektedir. Bu nedenle ameliyat sonrasında emzirme işlevinizi kullanabilirsiniz.
  • Ameliyat süresi bir saat ila bir buçuk saat arasında değişmektedir.
  • Ameliyat esnasında takılan protezler istenildiği takdirde çıkartılabilmektedir.
  • Operasyondan 3-4 gün sonra banyo yapılmasında bir sakınca yoktur. Harici bir durum olursa doktorunuz tarafından bilgilendirilirsiniz.
  • Ameliyatlardan hemen sonra ağır sporlar yapamazsınız. Bu tür sporlar için 6-8 hafta gerekir.
  • Göğüs büyütme ameliyatından sonra göğüsler iki hafta boyunca normalden daha büyük görünecektir.

Meme Estetik İstanbul Fiyatları

Meme estetik İstanbul fiyatları seyri genel fiyatlarla çok fazla değişiklik göstermez. Bu tür estetik operasyon fiyatları 3. 000 ila 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ameliyat sonrasında 100 TL civarında bir masraf olacaktır.

Meme Estetiği Sonrası İyileşme Safhası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Memelerin genel olarak sahip olduğu deformasyon durumuna göre ve kişilerin genel sağlığına göre iyileşme süreci farklılaşabilmektedir. Örneğin şeker hastası kişilerde estetik operasyon sakıncalı olsa bile zaman zaman izin verilebilmektedir. Bu kişilerde estetik yaralarının ve izlerinin iyileşmesi çok daha uzun bir süreç almaktadır.

Ameliyatın genel anestezi işlemi ile gerçekleştirilmesi operasyon sırasında çekilecek acıyı sıfırlamaktadır. Uyuşturma etkisinin ortadan kalkması için de belirli bir istirahat süresi gerekmektedir. Ameliyat sonrasında beş saate kadar kişilerin herhangi bir şey tüketmesine izin verilmemektedir. Bu süreç sadece istirahat ederek geçirilmelidir.

Narkozun etkisi ile vücutta belirli bir oranda şişlik meydana gelebilir. Bu da doğal karşılanmalıdır. Gün ve gün bu şişlik de azalacak ve yok olacaktır. Operasyon sonrasında göğüslerde hiçbir iz kalmayacağı garanti edilmektedir. Estetik dikiş uygulanacağı için süreç sorunsuz işleyecektir.

Sürenin doldurulmasından sonra bireylerin baş dönmeleri ve midelerinde de bulanma söz konusu olabilir. Bunlar operasyon sonrası ortaya çıkabilecek doğal süreçlerdir. Bu verileri herhangi bir sorun olarak görmemek gerekmektedir. Ameliyat çok büyük kapsamlı ise iyileşme bir aya kadar uzayabilmektedir.

Bir ay sonrasında normal hayatınıza geri dönebilir ve dilediğiniz aralıklar ile de doktor kontrolüne girebilirsiniz. Doktor kontrolleri meme dokusu tarafından protezin kabul edilip edilmediği ile alakalı ne bilgiler vermektedir. Bu şekilde uzun vadede göğüslerde bir sorun çıkmasının da önüne geçilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA