Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Meme Sarkıklığı İstanbul, Sarkık Meme Kaldırma Ameliyatı

29.09.2019
494
Meme Sarkıklığı İstanbul, Sarkık Meme Kaldırma Ameliyatı

Meme Sarkıklığı İstanbul, göğüsleri toparlamak, kalkık meme, Meme dikleştirme ilacı, meme dikleştirme, Ameliyatsız meme sarkıklığı, Meme sarkıklığı, memede yalancı sarkma, meme sarkması, Göğüs sarkması nedenleri, çatlayan göğüsler, Göğüs sarkmasının tedavisi, memeyi dikleştirmek için, Sarkık meme ameliyatı konularını içerir.

Meme sarkıklığı bir kadının fiziksel özgüvenini bozan en etken durumdur. Bunun kendi kendine düzelmesi de söz konusu değildir. Sadece göğüsleri toparlamak için cerrahi işlem ile eksisi gibi dik ve kalkık meme perspektifine ulaşabilirsiniz.

Meme dikleştirme ilacı: Piyasada meme dikleştirme için sunulan tüm ilaçlar sahtedir, çünkü sarkan bir deri kendi kendine toparlanamaz, hiçbir ilaç sarkan deriyi kısaltıp toplayamaz. Ameliyatsız meme sarkıklığı için ancak ve ancak spor size belli bir yere kadar yardımcı olabilir. Meme sarkıklığı İstanbul kadınları için çok daha fazla sorundur. Uzun süreli masa başı çalışması hem kadınların koltuk altını hem kol kaslarını hem de memelerini sarkıtır. Biraz kilo alıp vermeye başlayınca meme sarkıklığı çok daha fazla belli olacaktır.

Memede Yalancı Sarkma

Meme sarkıklığı çalışma hayatı nedeniyle ortaya çıkabilir ama bu süreç 7-10 yıl arasındadır. Buna memede yalancı sarkma yani konum itibari ile sarkma denir, işinizi değiştirirseniz. Bu durumu doğru sporla çözebilirsiniz elbette bu da 5-6 yılınızı alacaktır. Doğru spor hareketleri ile göğüsleriniz yeniden toplanabilir. Ancak yanlış hareketler size öğretilirse o zaman meme dokunuzun içi boşalır sarık ve boş bir deriye sahip olursunuz. Hem de işlem yıllar alır. En iyisi meme sarkıklığı için kısa bir ameliyat geçirmektir. Memede yalancı sarkma ayrıca regl dönemlerinden sonra olur. Regl döneminde göğüsler biraz şişer ama bu periyot bitince hacmini kaybeder size de biraz sarkmış gibi görünür. Regl döneminde meme ucu da dik durur ama sonra aşağıya bakar ondan da sarkma hissine kapılabilirsiniz. Ayrıca birkaç kilo verdiyseniz göğüsleriniz sarkık durabilir. Verilen kiloları geri alınca meme sarkması geçecektir. Bu durum da memede yalancı sarkmadır.

Göğüs Sarkması Nedenleri

Göğüs sarkması nedenleri arasında en büyük etmen hamileliktir, bazı kadınlar hamilelik döneminde o kadar büyük göğüslere sahip olur ki bu durum önce güzel gelir. Sütle dolan memeler ağırlaşır ve bebekle birlikte ikisini taşımak zor gelir. Kabus bebek doğunca başlar, sütle dolup çatlayan göğüsler ayrıca her saat başı bebek emzirmekten karna kadar sarkabilir. Logusalık döneminden sonra geçer derler ama bu durum geçmeyecektir. Artık o sarkık memeler sizin bir parçanızdır. Bu nedenle düzelir diye beklemenize gerek yoktur. Emzirme süreci bittiğinde bebeğiniz biraz geliştiğinde cerrah Evren Helvacı göğüslerinizi toparlayacak, fazla deriyi atacaktır. Dilerseniz implantlar ile dolgun ama dik ve daha genç görünen bir fiziğe erişebilecesiniz.

Memenin Yumuşaması

Meme yumuşaması meme sarkmasına davetiye çıkarır. Genelde meme yumuşaması sürekli göğsünün üzerinde uyuyan, yanlış sütyen kullanan, göğüslerine çok dokunan ya da dokunduran kadınlarda olur.

Eğer çok kiloluysanız ve birden ya da belli bir süreç içinde çok fazla kilo verdiyseniz o zaman da memeleriniz yavaş yavaş yumuşar ve sarkmaya başlar. Sonunca ucu yere bakan derisinin toparlanması gereken memeleriniz olur.

Meme Sarkıklığı İstanbul,; Göğüs Sarkması Tedavisi

Göğüs sarkmasının tedavisi ilaç ya da kremler ile olamaz. Sarkan fazla derinizin alınması, yara izi kalmayacak şekilde dikilmesi gerekir. Buradaki tek sorun sarkan deri olmayabilir. Eğer memenin içinde deformasyonlar olduysa o zaman da implant ile dik ve sağlıklı göğüslere kavuşursunuz.

Ancak sadece büyük ve ağır hacimli değil , küçük memeler de sarkar, memeleriniz zaten küçükse, spor yolu ile dikleştirebilirsiniz, bu aylar yıllar sürebilir. Cerrah Evren Helvacı ile de görüşebilirsiniz.

Meme Sarkması Ameliyatı

Meme sarkması ameliyatı için büyük memelerde deri alınıp göğüs toparlanır ancak küçük memede memeyi dikleştirmek için içine implant yerleştirmek yeterli olabilir. Büyük implant yerleştirilirse büyük ve dik göğüsleriniz olur, yine kendi kupunuzda implant takılırsa o zaman küçük, sağlıklı, dik ve bakımlı duran göğüsleriniz olur.

Sarkık meme ameliyatından sonra nasıl görüneceğinizi size 3dvectra teknolojisi ile cerrahınız Evren Hanım gösterecektir.

Meme Sarkıklığı İstanbul  Acıbadem’de özel klinikte kompikasyonlara yer vermeyeCek şekilde yapılır, hayatınız boyunca dil göğüslerin keyfini çıkarırsınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al