Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Memelerin Büyüklüğü, Büyük Memelerin Küçültülmesi

29.09.2019
415
Memelerin Büyüklüğü, Büyük Memelerin Küçültülmesi

Memelerin büyüklüğü, meme küçültme ameliyatı, Memelerin fazla büyümesi, Memelerin fazla büyümesi gelişim, memelerin büyüklüğü, meme küçültme ameliyatı, Bir göğüsün diğerinden büyük olması tedavisi, meme eşitleme ameliyatı, Memelerin asimetrik olması, Büyük meme ameliyatı, büyük meme estetiği meme küçültme, meme dikleştirme, meme küçültme ameliyat konularında bilgi almak için arayınız.

Memelerin büyüklüğü sırt ağrısı, bel ağrısı ve boyun ağrısı gibi sorunlara yol açıyor. Sırt üstü uyumak zorunda kalmak da akciğere ve soluk borusuna olan baskıyı arttırıyor. Memelerin büyüklüğünden muzdarip olanlar meme küçültme ameliyatı olabilir. Bu ameliyat sayesinde hem fiziken hem de sağlık bakımından daha güçlü duruş sergileyen bayanlar Dr. Evren Helvacı ile birebir görüşmeler sağlayarak ameliyattan sonra nasıl görüneceklerini vücut taraması sonrasında bilgisayar ekranından görebiliyor. Bu sayede memeleri ne kadar küçülteceklerine karar verebiliyorlar.

Memenin Fazla Büyümesi

Memelerin fazla büyümesi, gelişimin bir parçasıdır. Genelde genetiktir ancak kilo almaya ya da bazı ilaçlara bağlı olarak sonradan da gelişebilen bir durumdur. Memelerin fazla büyümesi gelişim tamamlandıktan sonra oluşmaz. Gelişim sürecini tamamladıktan sonra her yaşta he kadın memelerin büyüklüğü nedeniyle meme küçültme ameliyatı olabilir. Elbette aşırı kilolu kişiler ameliyata uygun olmayabilir ancak Dr. Evren Helvacı size izlenmesi gereken yol hakkında bilgi verecektir.

Bir Göğüsün Diğerinden Büyük Olması Tedavisi

Bir göğüsün diğerinden büyük olması tedavisi ameliyat ile yapılır. Asimetrik göğüs olasıdır. Bir göğüs diğerinden çoğu zaman hacimsel ya da boyutsal alarak birkaç cm farklıdır. Ancak bu fark büyükse ve sizi rahatsız ediyorsa, meme eşitleme ameliyatı olabilirsiniz. Bu prosedürde implantlar sorunu çözecektir. İmplanlar her iki göğsü eşitlemede yeterli değildir, ancak uzman ve bu ameliyatı defalarca sorunsuz gerçekleştirmiş cerrahlar iki memeyi ameliyat sürecinde eşitleyecektir. Eşitlemede en önemli unsur meme ucunu ve meme ucundaki kahverengi kısmın simetrik yapılmadır. Sadece hacimsel ya da yüzeysel olarak değil görsel olarak da eşit durmaları gerekir. Memelerin asimetrik olmasından şikayetçiyseniz cerrahınız Evren Helvacının kliniğini arayıp bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Büyük Meme Ameliyatı- Estetiği

Büyük meme ameliyatı, büyük meme estetiği meme küçültme ve meme dikleştirme ameliyatının bir bütünüdür. Meme büyütmede kaliteli implantların hijyenik el değmeden takılması ve yara izi görülmeyecek şekilde dikilmesi gerekir. Ancak büyük meme ameliyatı çok daha karmaşık ve zorlu bir işlemdir. Siz anestezi altında uykudayken cerrahınız fazla yağları almalı, sarkık deriyi hiç anlaşılmayacak şekilde toparlamalı, hasar görmüş üç yüzeyi tedavi etmeli, yara izi kalmayacak, simetriyi bozmayacak şekilde ameliyatı tamamlamalıdır.

Büyük Memeleri Küçültme

Büyük memeleri küçültme ameliyatı sadece uzman doktorlara kendinizi emanet etmenizi gerektirir. Meme küçültme komplikasyonların en sık karşılaşıldığı ameliyat türüdür. Bunun olmaması için ne yapması gerektiğini iyi bilen bir cerrah yetersizdir. Sizin vücudunuza göre neler yapması gerektiğini bilen bir uzman cerraha ihtiyacınız olacaktır. Doğru bir klinik ile karşılaşmazsanız meme küçültme başınıza bir dizi sorunlar getirebilir. Meme küçültme ameliyatının başarısızlıkları nedeniyle düzeltme ameliyatı için Dr. Evren Helvacı’ya başvuranların sayısı çok fazladır. İlk ameliyatın sorunlarını gidermek de zorludur ve ağrılara, morluklara neden olur. Bu nedenle henüz sağlıklıyken, sağlığınız bozulmadan meme küçültme ameliyatı olmak isterseniz iletişim kurmaktan asla çekinmeyiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al