Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Permalip Dudak Dolgusu Fiyatları 2020, Dudak Dolgusu

03.06.2019
1.143
Permalip Dudak Dolgusu Fiyatları 2020, Dudak Dolgusu

Silikon dudak dolgusu olarak da bilinen permalip dudak dolgusu ile, daha hacimli ve dolgun dudaklara kavuşmak artık hayal değil. Hyaluronik asit içerikli dolgu maddeleriyle gerçekleştirilen dudak dolgusu, uzun süreli kalıcılık sağlamak ve belli zamanlarda yeniden aynı işlemlerin yapılması gerekir. Permalip kalıcı dudak dolgusu fiyatları, değişiklik gösterebilir. Lokal anestezi altında yapılabilen uygulama, sedasyon anestezi ile yapılmaktadır. Bu durum, permalip fiyatlarının artmasına sebep olur. Permalip dudak dolgusu fiyatları kaçtır öğrenerek, hayal edilen dolgun ve kalıcı dudaklara ulaşabilir. Üstelik permalip dudak dolgusu 2020 fiyatlarını incelenerek, doktorunuz ile iletişime geçebilir. Permalip dudak dolgusu ile, ömür boyu dolgun ve hacimli dudaklara kavuşarak, geçici dolgulardaki gibi tekrarlama sorunu da yaşanmaya bilinir.

Permalip Dudak Dolgusu Çıkarılabilir mi?

Permalip dudak dolgusu fiyatları öğrendikten sonra, kalıcı dolgu uygulaması yaptırabilir. Permalip dudak dolgusu, dokuya yapışmadığı için, istenildiği zaman herhangi bir deformasyona mahal vermeden çıkarılabilmektedir. Permalip dudak dolgusunun, %1’in altında bir risk oranı bulunmaktadır. Çok ender durumlarda kanama, enfeksiyon ya da implantın yerinden oynaması gibi durumlar görülmektedir. Birçok hasta, permalip dudak dolgusunun patlaması durumundan şikâyet etmektedir; ancak, permalip dudak dolgusunda herhangi bir şekilde patlama, sızma, yayılma, akma gibi bir durum söz konusu değildir.

Permalip Dolgu ile Kalıcı Dolgu Arasında Fark Var mıdır?

Permalip dolgu, dudağın sınırı kadar bir silikon kalıbının, dudak altına yerleştirilmesi işlemidir. Kalıcı dolgu ise, enjeksiyon yolu ile yapılan bir uygulamadır. Permalip dolgu, istendiği zaman ufak bir operasyonla çıkarılabilir; ancak kalıcı dolguda, dolgu maddesi dokunun içine işlediğinden, çıkartılması mümkün değildir. Permalip dudak dolgusu fiyatları kaç öğrenmek için doktorunuzla iletişime geçerek gerekli bilgiler ve permalip dudak silikonu güvenilir mi konusunda en detaylı bilgileri alabilir. Eğer kalıcı dolgu isteniyorsa, permalip implatını tercih etmek doğru tercih olacaktır.

Permalip Dudak Dolgusu Fiyatları, Hangi Bölgelere Uygulanır?

Permalip, her iki dudağa da uygulanabilen bir dolgu yöntemidir. Hastanın dudak yapısı ve hastanın istekleri ortak bir paydada buluşturularak, en doğru şekilde permalip dudak dolgusu yaptırılmalıdır. Buna göre permalip dudak dolgusu fiyatlarını inceleyerek doktorunuzla görüşülebilir ve en uygun şekilde gerekli işlemler yaptırabilir. Permalip gerekirse üst dudağa, gerekirse alt dudağa, gerektiğinde de her iki dudak bölgesine  uygulanabilmektedir.

Permalip dudak dolgusunun, farklı boyutları bulunmaktadır. Kalınlığı ve uzunluğu farklı farklı permalip dudak dolgusu ile, dudak yapısına uygun bir permalip implantı yapılabilmektedir.

Permalip Dudak Dolgusu Fiyatları

Permalip doğal dudak dolgusu, jelibon kıvamına benzeyen, dudak yapısına uyum gösteren bir silikon ürünüdür. Birçok kişinin dudak silikonu olarak bildiği permalip, dudakta hissedilmediği gibi, yemek yerken, su içerken, birisini öpme anında kişiye kötü hissettirmez ve hissedilmez. Permalip dudak dolgusunun hissedilebilmesi için, elle tutularak dudağa bastırılması gerekir. Permalip dudak dolgusu, ömür boyu kullanılabilecek, herhangi bir deformasyon durumu oluşturmayan, patlamayan, sızma yapmayan bir maddedir.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al