Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Popoya Yağ Enjeksiyonu, Popo Kaldırma, Vücut Estetik Ameliyatı

Anasayfa » Popoya Yağ Enjeksiyonu, Popo Kaldırma, Vücut Estetik Ameliyatı

Popoya Yağ Enjeksiyonu

Popo Büyütme Ameliyatları Nelerdir?; Kalça büyütme ya da gluteal güçlendirme, kalçaların boyutunu, veya şeklini iyileştirmek için kullanılır. Popoya yağ enjeksiyonu yağ nakli ile yapılır.

Popo implantları da bazen tercih edilebilir, bunlar kalçanın dokuları içine cerrahi olarak yerleştirilmiş silikonla doldurulmuş cihazlardır. Yağ naklinin kullanılması yoluyla kalça büyütme, yağın vücuttaki bir bölgeden kalçaların dokularına aktarılmasını içerir. Bu teknik bazen Brezilyalı tarzı popo kaldırma olarak adlandırılır.

Ameliyatsız kalça büyütme olarak da bilinen bu işlem sayesinde, kişilerin kendilerine olan güvenlerinin de artması mümkündür. İşlem hakkında bilgi sahibi olmak ve yatırmak isteyen hastaların Op. Dr. Evren Helvacı ile görüşmeleri faydalı olacaktır. Bu sayede daha bilinçli bir şekilde işlem süreci gerçekleşebilir.

Popo Büyütme, Kaldırma Ameliyatı Neden Yapılır

Popo veya kalçalarınızın dolgunluk, yuvarlaklık ve izdüşümünü artırır.

Kendi imajınızı ve özgüveninizi geliştirir.

Popoya yağ enjeksiyonu prosedürlerine ek olarak, yumuşak dokuların cerrahi olarak çıkarılmasıyla popo kaldırma işlemi gerçekleştirilebilir.

Popoya Yağ Enjeksiyonu

Popoya yağ enjeksiyonu yani gluteal kaldırma, kalça bölgesinde deri ve yağları destekleyen altta yatan dokunun şeklini iyileştirir.

Yaşlanma, güneş hasarı, hamilelik, kiloda önemli dalgalanmalar ve genetik faktörler kalçaların sarkmasına neden olabilecek zayıf doku elastikiyetine katkıda bulunabilir.

Daha pürüzsüz ve daha hoş bir kontur elde etmek için aşırı sarkan deri ve yağlar giderilir. Geleneksel gluteal lift, daha büyük bir popo yapmaz, ancak düzensiz deri yüzeyini sıkılaştırır ve poponun kalmasını sağlar. Bununla birlikte popoya yağ enjeksiyonu popo ve istenilirse kalçaları büyütebilir.

Popoya Yağ Enjeksiyonu, Popo Kaldırma İşlemi Ne Yapmaz

Bu işlemler aşırı yağın giderilmesi için kesinlikle tasarlanmamıştır ve kalçalara hacim kazandırmayı amaçlamaktadır. Yağ nakli popoya hacim eklemek için kullanılabilir. Daha iyi şekillendirme için bazen liposuction da dahil edilir.

Popoya Yağ Enjeksiyonu Kimler Yaptırabilir

Popoya yağ nakli yaptırabilmek adına herhangi bir sınırlama yoktur. Bu noktada elbette ki 18 yaşından küçük bireylerin ya da vücut gelişimlerini tamamlamayan hastaların yaptırmaları uygun bulunmamaktadır. Kalçaya yağ enjeksiyonu yaptıranlar Üsküdar genel olarak orta yaşlı ya da 30 yaş üstündeki bireylerdir.

Popoya yağ enjeksiyonu şartları: böyle bir estetik müdahale gerçekleştirilmeden önce kişilerin detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi önemlidir. Vücudunda hiç yağ dokusu bulunmayan bireyler, dolgu yerine dikleştirme ile popolarını daha şekilli gösterebilirler. Yukarıda belirtildiği gibi bir operasyon gerçekleştiren kişilerin, bellerinin daha ince ve vücutlarının olduğundan daha orantılı gözüktüğü gözlenmektedir.

Popoya Yağ Enjeksiyonu Operasyon Süreci

İstanbul popoya yağ enjeksiyonu operasyonu, en az 1 saat sürmekte, yapılan işleme göre ise en fazla 4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Hastaya aynı anda hem liposuction hem de yağ enjeksiyonu uygulandığı için rahatsız olmamaları adına genel anestezi yöntemi kullanılabilir.

  • Kalça estetiği yaptıranlar, böyle bir işlemin uzun süre kalıcı olduğunu ve poponun görüntüsünün bozulmadığını ifade etmektedirler.
  • Popoya yağ enjeksiyonu işlemi sırasında herhangi bir kesik açılmadığından dolayı, iz kalma ya da yaranın mikrop kapması gibi durumlarda söz konusu değildir.
  • İşlem sonrasında sorun yaşamamak adına kişilerin kronik rahatsızlıklarının tamamını doktorları ile görüşmeleri faydalı olacaktır.

Popoya yağ enjeksiyonu işleminde, vücudun diğer bölgelerinden alınan yağlar, kademeli olarak vücuda aktarılmakta, bu sayede poponun daha şekilli bir hal almasına yardımcı olunmaktadır.

Popoya yağ enjeksiyonu iyileşme süreci: kolay ve pratik bir estetik müdahale olduğu için bireyler, operasyon yaptırdıkları günün akşamında hastaneden çıkabilirler. Yağ enjeksiyonu iyileşme süreci en fazla 3 ayı bulsa da bu zaman diliminde hastalar, bir hafta sonrasından itibaren denize girmeye ya da spora gitmeye başlayabilirler.

Popoya Yağ Enjeksiyonu

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al