Sarkık Göğüslerden Küçük Operasyonlar ile Kurtulun 9 Ocak 2018

Kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi göğüslerde senelerin ilerlemesi ile meydana gelen deformasyonlardır. Bu deformasyonlardan birkaç minik dokunuş ile kurtulabilirsiniz. Özellikle sarkma gibi bir sorununuz varsa bunun için estetik cerrahlar tarafından yapılacak olan birkaç operasyon ile gençlik yıllarınıza geri dönüş yapabilirsiniz.

Bu konuda ülkemiz yabancı turistlerin de ilgisini çeken bir merkezdir. Estetik konusunda 2017 senesi içerisinde özellikle Avrupa’dan ülkemize büyük bir akın meydana gelmiştir. Siz de bu güvenilir doktorlara kendinizi emanet ederek vücudunuz ile barışık hale gelebilirsiniz. Bedeniniz ile barışık hale geldikten sonra psikolojinizin de daha olumlu bir şekilde yol alacağından emin olabilirsiniz.

Sarkık Göğüslerden Kurtulmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Öncelikli olarak iletişim kuracağınız doktorun bu konunun uzmanı olması gerekmektedir. Ancak uzman kişiler uygulama gerçekleştirdiği zaman bu denli hassas olan bir bölgede başarılı sonuçlar elde edilebilir. Aksi takdirde göğüslerinizin daha da deforme olmasına sebep olabilirsiniz. Sarkık göğüslerde meme içi dokunun bir kısmının çıkarılması ve içerisine protez yerleştirilmesi işlemleri ile yaklaşık olarak bir saat içerisinde tamamlanacak bir operasyon sonrasında bedeniniz sizin dahi hayran kalacağınız bir hale gelebilir.

Meme büyütme ya da küçültme gibi işlemlerin uygulanması için kişilerin kesinlikle 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Ancak yaş sınırı ve sağlık koşulları konusunda uyumlu olan kişilere estetik operasyon uygulanmaktadır. Sağlık konusunda daha detaylı bir bilgi vermek gerekirse örneğin ciddi derecede şeker problemi yaşayan kişilerin bu tür bir estetik operasyon geçirmelerine izin verilmemektedir.

Şeker hastalarında zaten yaraların iyileşmesi sorunlu bir konu olduğu için estetik ile bu rahatsızlığın daha da tetiklenebileceği düşünülmektedir. Bunun yanı sıra tansiyon problemleri ve kan eksikliği de operasyon talebinizin reddedilmesine sebep olabilecek gelişmelerdendir.

İyileşme Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Operasyon sonrasında iyileşmenin hızlı bir şekilde sağlanması için uzmanlar tarafından yapılmış olan önerileri dikkate almalısınız. Enfeksiyon kapmak bu süreç içerisinde sizi zor durumda bırakabilecek olan gelişmelerden bir tanesidir. Tam da bu sebep ile havuz ve deniz gibi ortamlarda bulunmak sizin için sakıncalıdır.

Ayrıca çok sıcak bir ortamda bulunmak da yaranın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Kendinizi tatile hazırlamak için bir kış mevsimini bu işlemler için belirlemeniz daha uygun olacaktır. Uzman seçiminiz ve daha sonrasında geçirdiğiniz iyileşme süreci muntazam olursa göğüs büyütme ve sarkık giderme işlemleriniz de sorunsuz ilerleyecektir. Verilen tavsiyelere uyulması bu konuda en büyük değişkendir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA