Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Sekonder (Düzeltme) Burun Ameliyatı, Düzeltme Burun Estetiği Sekonder Rinoplasti Nedir, Sekonder (Revizyon) Rinoplasti

Anasayfa » Sekonder (Düzeltme) Burun Ameliyatı, Düzeltme Burun Estetiği Sekonder Rinoplasti Nedir, Sekonder (Revizyon) Rinoplasti

Sekonder Burun Ameliyatı

Burun estetiği olarak da bilinen sekonder burun ameliyatı, kişilerin yüz hatlarının daha düzgün bir şekil almasına yardımcı olur. Burunlarında şekil bozuklukları ya da kayma gibi sorunları olan kişiler, belirtilen estetik işlem ile kendilerini daha iyi hissetme fırsatı bulabilirler. Revizyon burun estetiği en iyi doktor kimdir şeklinde arayışta olan kişilerin, güzel bir sonuç alabilmeleri için araştırmalarını detaylandırmaları gerekir. Bu noktada İstanbul Op. Dr. Evren Helvacı’dan yardım almak daha faydalı olacaktır. Konu hakkında çalışmaları bulunan Dr. Helvacı sayesinde hastalar da istedikleri buruna kavuşma fırsatı bulabilirler.

Sekonder (Düzeltme) Burun Operasyonu Nasıl Yapılır?

Sekonder (düzeltme) burun ameliyatı genel olarak öncesinde bir burun operasyonu geçirmiş olan bireylere uygulanmaktadır. Yapılan operasyon sonucunda, burunlarının görünümlerinden memnun olmayan kişiler, böylelikle estetik operasyondan yardım alabilirler.
• Revizyon burun operasyonu riskleri olmamak ile birlikte, daha çok kişilerin kendilerine olan güvenlerinin gelmesine yardımcı olur.
• Sekonder ameliyatı öncesinde burun yapısı detaylı bir şekilde muayene edilmeli ve hastanın istediği burun görüntüsü tam olarak saptanmalıdır.
• İkinci bir operasyon olarak da bilinen Sekonder burun ameliyatında önceki hataların düzeltilmesi ve burnun daha estetik bir görünüme kavuşması amaçlanır.
• Burun içerisindeki kıkırdak yapının düzeltilmesi aşamasında genel olarak kulak ya da kaburga kıkırdağından yardım alınır.

Sekonder (Düzeltme) Burun Operasyonu Kimler Yaptırabilir?

Burunlarındaki problemleri düzelmeyen, pek çok işlem yaptırmalarına rağmen burun görünümlerinden rahatsız olan kişiler, Üsküdar‘da sekonder operasyonundan yardım alabilirler. Rahatsızlıkların dışında, burunlarını estetik bulmayan kişiler de böyle bir operasyon yaptırabilirler.
Sekonder (düzeltme) burun işleminde dikkat edilecek noktalar: Böyle bir operasyonu ilk kez yaptıracak olan kişiler adına süreç daha kolay ilerlemektedir. Bu noktada daha öncesinde burun operasyonu olan ve ikinci kez işlem geçirecek olan bireylerin süreçleri daha zorlu ilerlemektedir. Hastanın doktoru ile detaylı bir şekilde görüşmesi, alanında uzman hekimlerden yardım alınması daha faydalıdır. Sekonder (düzeltme) ameliyatı öncesinde hastaların farklı rahatsızlıklarının olup olmadığına da dikkat edilmesi gerekir.

Sekonder (Düzeltme) Burun Operasyon Süreci

Sekonder (düzeltme) burun ameliyatı işlemleri en fazla 5-6 saat içerisinde tamamlanır. Burun yapısı genel olarak yeniden şekillendirilmekte ve genel anestezi uygulanmaktadır. Hastalar işlem sonucunda, deviasyon gibi problemlerinden de kurtulabilirler.
Sekonder ameliyatı olan hastalar aynı zamanda koku alma duyularının da daha iyi işlediğini belirtmektedirler.
• Revizyon operasyonu olanlar yukarıda belirtilenlerin dışında aynı zamanda nefes alma sorunlarının ortadan kalktığının da farkına varabilirler.
• Ameliyat sonrasında hastaların en az bir haftalık süre ile dinlenmeleri ve darbe almamaya özen göstermeleri gerekir.
• Revizyon burun operasyonu sonrası iyileşme süreci uzun sürdüğünden dolayı, hastaların dikkatli hareket etmelerinde ve doktor kontrollerini geciktirmemelerinde fayda vardır.
• Revizyon ya da sekonder operasyonu yaptıracak olan hastaların, ilk burun işlemlerinin üzerinden en az 1 yıl geçmesi gereklidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al