Subfasiyal Göğüs Büyütme 26 Şubat 2018

Ameliyat ağrısından korkan kişiler için en uygun yöntemlerden biri Subfasiyal göğüs büyütme yöntemi oluyor. Son yıllarda çok tercih ediliyor. Bunun en önemli nedeni ise diğer yöntemlere göre çok daha az bir ağrı hissediliyor olmasıdır. Genel olarak bir kadın vücudunu bir bütün olarak görmek istiyor ancak estetik görünüş sergilemeyen memeler nedeni ile psikolojik olarak sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunların aşılmasında ise meme estetiği kesin bir çözüm sunmuş oluyor. Kişiler bu konuda iyi bir değerlendirme yapmalı ve en iyi doktorlardan yardım almalıdır.

Silikon Seçimi Neye Göre Yapılır?

İlk olarak silikon söz konusu olduğunda kişinin vücut yapısı çok önemlidir. Çünkü göğüs büyüklüğü, göğüs derinin uygunluğu, kişinin boyu ve kilosu yapılacak olan estetik için gerçekten de çok önemlidir. Yani bir kişi için uygun olan 200 cc’lik dolgu, başka bir kişiye iyi ya da kötü gelebilir. Subfasiyal göğüs büyütme operasyonlarında da her kişinin göğüs büyüklüğüne göre bir seçim yapılacaktır.

Her kadın yapılan estetik sonrasında doğal bir görünüm elde etmek ister. O nedenle de damla ya da yuvarlak silikon seçimlerini en iyi şekilde yapmak gerekiyor. Eğer ki A cup size giyen bir kadın için en uygun silikon düşünülüyorsa o zaman mutlaka damla silikon seçimi yapılmalıdır. Bu sayede göğse şekil vermek çok daha kolay olacaktır. Eğer ki B ya da C cup size kullanılıyorsa o zaman burada dolgunluk yaratabilmek adına yuvarlak silikon seçenekleri değerlendirilebilir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Sağlıklı mı?

Öncelikle bir göğüs büyütme işleminde bitkisel ya da kimyasal ilaçlar her zaman istenilen etkiyi yaratamıyor. Ancak yapılan işlemlerde her zaman en iyi seçenekleri değerlendirmek gerekiyor. FDA onaylı olan ürünlerin kullanılması sağlık açısından çok önemli bir konudur. O nedenle de kullanılan her türlü maddenin FDA onayının bulunuyor olması gerekiyor.

Subfasiyal Meme Büyütme İşlemi: İlk olarak bu yöntemde silikonun yerleştirildiği bölge kasın altı oluyor. Bu sayede hem silikon kasa bağlanmış hem de meme bezine değmiş oluyor. Bu da kişinin çok daha doğal görünümde bir göğse sahip olmasına yardımcı olan durumlardan biridir.

Meme Estetiği Nereden Yapılmalıdır?

Genel olarak Subfasiyal göğüs büyütme operasyonlarında silikonun nereden takılacağı önemli bir konudur. O nedenle de iyi bir değerlendirme yapılmalıdır. Genel olarak iz bırakan bir operasyon olduğu için meme ucundan ya da göğüs altı katlantısından silikonların takılıyor olması çok daha mantıklı bir seçimdir.

  • Meme ucundan ameliyat yapılabilir. Genel olarak meme ucu tercih edilir çünkü yara izleri burada kolay bir şekilde saklanabilir.
  • Bunun yanında göğüs altı kırışıklığı da yine en çok tercih edilen yerlerden biridir. Burada da izler kolaylıkla saklanabiliyor.
  • Bir de göbekten, koltukaltından silikon takılması mümkündür.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA