Üsküdar Meme Büyütme 9 Ocak 2018

Üsküdar bölgesinde yer alan estetik merkezlerine bakıldığı zaman kişilerden gelen taleplerin genel olarak göğüs bölgesinde değişiklikler yapmak üzere olduğu görülmektedir. Özellikle kadınlar bu konuda göğüslerinin boyutlarını değiştirmek adına büyük bir talepte bulunmaktadır. Doğum sonrasında meydana gelen deformasyonlar meme küçültme ya da dikleştirme konusunda talep gelmesinin temel sebebi olarak belirtilmektedir. Üsküdar meme büyütme işlemleri sırasında kendinizi güvenilir ellere emanet ederseniz, elde edilecek olan sonucun oldukça tatmin edici olacaktır. Estetik uzmanınızı seçerken daha önce bu konu üzerine uygulamış olduğu operasyonlara da bir göz atmalısınız. Bu şekilde kişilerin doktordan memnun olup olmadıklarını da anlamak daha kolay olmaktadır.

Üsküdar meme büyütme konusunda tıbbi olarak koyulmuş olan kriterlere de uyum sağlanması gerekmektedir. Örneğin sizin bedeninizin kaldırabileceği ölçülerden büyük bir göğsü uygulamak sıkıntılı sonuçlar doğuracaktır. Bel ve omuz yapınız ile birleştiği zaman uyumsuz olmayacak bir boyut seçilerek operasyon tamamlanmalıdır. Daha geniş omuzlu ve bel kısmında da herhangi bir sıkıntı yaşamayan kişilerin meme boyutunda bir derece daha büyük olmasını talep etme imkanları bulunmaktadır.

Meme Büyütme İşlemi Sırasında Hangi Tür Silikonlar Kullanılmalıdır?

Üsküdar meme büyütme merkezine geldiğiniz zaman doktorunuza dilediğiz boyutu ve meme dokunuzda elde etmek istediğiniz hissiyatı açıklamalısınız. Örneğin bazı kadınların talebi daha sert ve dik memelere sahip olmakken bir diğer grubun da istediği en başta doğal bir hissiyat olmaktadır. Her ikisi için de gerekli olan materyaller kullanıldığı zaman sonuç elde etmek birkaç kolay işlem gerçekleştirerek tamamlanmaktadır.

Kullanılan silikon tipinde son dönemlerde büyük değişiklikler meydana gelmiştir. Geçmiş dönemlerde damla silikon modeli denilen ve içerisinde kimyasallar bulunan ürünler tercih edilirken, son gelişmeler ile beraber içerisinde su ve tuz çözeltisi olan ve vermiş olduğu hissiyat çok daha doğal olan ürünler tercih edilmektedir.

Herhangi bir patlama söz konusu olduğu zaman tuzlu su çözeltisinden imal edilmiş olan silikon tipleri hiçbir şekilde cilt dokunuza ya da göğüs içinize bir zararda bulunmamaktadır. Fakat dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek olduğu için patlama gibi bir durumun da olması oldukça düşük bir ihtimaldir. Fakat geçmiş senelerde kullanılan kimyasallar içeren silikonların uygulanması söz konusu olursa ve bu silikon patlarsa göğüs dokunuzun zarar görebilme ihtimali de bulunmaktadır.

Talep etmiş olduğunuz hissiyatı doktorunuz ile paylaştıktan sonra, uzmanınız bu isteğinize uygun olan ve sağlığınızı da sıkıntıya sokmayacak bir ürün seçerek operasyonunuzu tamamlayacaktır. Kendinizi uzman kişilere emanet ettiğinizde meme operasyonları konusunda problemsiz bir şekilde sonucunuzu elde edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA