Üsküdar Meme Estetiği 9 Ocak 2018

Üsküdar meme estetiği konusunda merkez olma yönünde İstanbul kapsamında ilerleyen semtlerden bir tanesidir. Merkez seçimi konusunda özellikle operasyonunuzu uygulayacak olan doktorunuzun muhakkak uzmanlığının farklı vakalarda ispatlanmış olması gerekmektedir. Kendinizi güvenilir ellere teslim ettiğinizden emin olursanız elde edilecek olan sonucun çok daha sağlıklı ve doğal olacağının unutulmaması lazımdır.

Özellikle daha öncesinde uzmanınızın hangi operasyonları yaptığı hakkında ve bu operasyonların nasıl sonuçlandığı konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Uzmanlık alanı konusunda göğüs vakalarına odaklanmış bir doktor ile çalışırsanız aklınızda bulunan ideal göğüslere çok daha kolay şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Tabi ki boyut ve doku konusunda isteğinizi muhakkak doktorunuza açık bir şekilde bildirmelisiniz. Göğüslerinizin sert mi yumuşak mı bir dokuya sahip olmasını istediğinizi net olarak açıklamalısınız.

Sizin istekleriniz ile doktorunuzun uygun görmüş olduğu kriterlerin orta noktası bulunarak operasyon uygulamasına başlanabilir. Estetik konusunda özellikle dikkate alınması gereken noktalardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Göğüs büyütme ameliyatı gerçekleştirecek olan kişilerin operasyon sonrasında yanında mutlaka bir refakatçi bulundurmalıdır. Bu şekilde ameliyat sonrasında hareket etmeniz çok daha kolay olacak ve kendinizi zorlamadan süreci atlatabileceksiniz.
  • Ameliyat öncesinde mutlaka kan değerlerinize ve kalp sağlığınıza dair gerekli olan bütün incelemelerin yapılması gerekmektedir.
  • Kan değerlerinde eksiklik, diyabet rahatsızlığı veya kanında pıhtılaşma sorunu söz konusu olan kişilerin meme estetiği geçirmesi uygun olmayacaktır.
  • Üsküdar meme estetiği merkezlerinde gerekli olan bütün denetlemeler gerçekleştirmekte ve değerler bu süreç için uygun hale getirildikten sonra operasyon başlatılmaktadır.

Meme Estetiği Konusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Üsküdar meme estetiği konusunda kullanılacak olan protezin de oldukça dikkatli bir biçimde seçilmesi gerekmektedir. Bu konuda son dönemlerde yapılan araştırmalar ile ortaya çıkan veriler şöyle listelenmektedir;

  • Kullanılacak olan protezin göğüs yapısı ile yakın olması gerekmektedir. Özellikle yumuşaklık bakımından doğal göğüs ile benzer olması protezin kullanılabilirliğini artırmaktadır.
  • Meme estetiği ile alakalı olarak son dönemlerin en büyük gelişmesi su ve tuzlu bir çözeltiyi içeren protezlerin kullanıma alınması olmuştur. Özellikle sağladığı izlenim bakımından ve doğallık hissiyatı doğala çok yakın bir izlenim ortaya koymaktadır.
  • Tuzlu su çözeltisi içeren bir diğer adı ile saline protez olarak belirtilen protezler kullanıldığı zaman bir patlama söz konusu olsa dahi kesinlikle göğüs dokunuzda bir hasar meydana gelmeyecektir.

Operasyon başarılı bir şekilde uygulanır ve seçilmiş olan protez de gerekli kaliteyi içerisinde bulundurursa elde edilecek olan sonuç neredeyse göğüs ile birebir olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

HEMEN ARA