Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Vaser Liposuction, İstanbul Vaser Liposuction Uygulayan Doktorlar, Vaser Liposuction Üsküdar

Anasayfa » Vaser Liposuction, İstanbul Vaser Liposuction Uygulayan Doktorlar, Vaser Liposuction Üsküdar

Vaser Liposuction

Vaser Liposakşın; Kadınların, kendilerini daha iyi hissetmek adına uygulattığı işlemlerden bir tanesi Vaser liposuction olarak bilinir. Estetik bir işlem olarak da bilinen bu yöntem, liposuction’dan farklı olarak bireylerin farklı bölgelerindeki yağların alınmasına yardımcı olur. Kendilerini daha iyi hissetmek isteyen kadınlar dışında, erkekler de kilo problemi yaşadıklarında bu işlemi uygulatabilmektedir. Vaser liposuction yaptıranlar genel olarak işlemden memnun olduklarını belirtirken, operasyona başlamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur.

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser liposuction ses dalgaları ile fazla yağları parçalama ya da yakma işlemi olarak ifade edilebilir. Vücut şekillendirme işlemi olarak da bilinen bu yöntem içerisinde bireylerin fazla yağlarından kurtulmaları ve vücutlarının daha iyi bir görünüme kavuşması amaçlanır. Vaser liposuction nedir diye merak eden bireyler için, belirtilen işlemin, yağ dokularını bulan ve parçalayan ve estetik müdahale olduğunu söylemek doğru olacaktır.
Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan bireyler, yukarıda belirtilen işlem kesin sonuçlar verebilmektedir.
• Diğer liposuction yöntemlerine göre, vaser liposuction da sinir ve kas dokularına zarar verilmediği için sağlık açısından bir zararı yoktur.
• İşlem süreci öncesinde kişilerin detaylı bir muayene sürecinden geçmeleri, problemlerin tam olarak saptanmasına ve kısa süre de çözülmesine yardımcı olmaktadır.

Vaser Liposuction Kimlere Yapılır?

Vaser liposuction işlemi daha çok kilo problemi çeken bireylere uygulanmaktadır. Bu noktada bireylerin en az 30 yaşın üzerinde olmaları gerekir. Elbette ki vaser liposuction işlemini gençler de uygulatabilmektedir. Ancak genç bireylerde kalıcı yağlanma problemi olmadığı için böyle bir operasyon yaptırmak yerine diyet ya da spor gibi yöntemler ile de problemleri çözümlenebilir.
Vaser liposuciton fiyatları, uzman doktorun kalitesine ve uygulamasına göre değişiklik göstermektedir. İşlem, seanslar halinde uygulanmaktadır. Konu hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler, İstanbul Op. DR. Evren Helvacı  ile görüşerek merak ettikleri tüm soruları yanıtlayabilirler.

• Vaser liposuction yaptırmadan önce, yaş faktörünün yanında sağlık durumu da son derece önemlidir. Kronik rahatsızlıkları olan bireylerin, doktorlarına sağlık sorunlarını belirterek hareket etmelerinde fayda vardır.
• Genel olarak 30 ya da 35 yaş üstündeki bireylere daha kolay bir şekilde uygulanan işlem sayesinde, bireyler daha sağlıklı ve düzgün görünen bir fiziğe sahip olabilirler.
• Operasyon sürecinde yemek düzenine dikkat etmek daha iyi sonuçların alınmasına yardımcı olur.

Vaser Liposuction İşlem Süreci

Vaser liposuction, aynı anda birden fazla bölgeye uygulandığında, hastanın rahat etmesi açısından genel anestezi yönteminin kullanılması zorunludur. Ancak yalnızca bel, basen ya da bacak bölümlerine yapılan işlemler sırasında lokal anesteziden de yardım alınabilir. Bu noktada işlem süreci, en fazla 1 ya da 2 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Yoğun yağlanma problemi olan hastalarda aynı işlem birkaç seans uygulanabilmektedir.
Vaser liposuction sırasında dikkat edilmesi gerekenler: bireylerin operasyon öncesinde kan sulandırıcı ilaçlardan uzak durmaları, beslenme düzenlerine dikkat etmelerinde fayda vardır. İşlem öncesinde en az 8-9 saat kala kişilerin yalnızca sıvı tüketimi gerçekleştirmeleri gerekir. Vaser liposuction sonrası ise belirli bir süre medikal korse kullanımı, hastaların vücutlarının daha kısa süre de toparlanmasına yardımcı olacaktır. Üsküdar‘daki kliniğimizde doktorunuz size gerekli önlemleri aldıracaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al