Acıbadem Sitesi Kent Etabı A2 Kule Bina:25/A Kat:37 D:249 Üsküdar / İstanbul
trende

Yüze Yağ Enjeksiyonu, Yüze Yağ Enjeksiyonu Fiyatları, Yüze Yağ Enjeksiyonu Kalıcı

Anasayfa » Yüze Yağ Enjeksiyonu, Yüze Yağ Enjeksiyonu Fiyatları, Yüze Yağ Enjeksiyonu Kalıcı

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze Yağ Enjeksiyonu; Yüz hatlarının daha belirgin hale gelmesini isteyen bireyler, yağ enjeksiyonu ile kısa sürede istenilen görünüme ulaşabilirler. Estetik yöntemler arasında değerlendirilen yüze yağ enjeksiyonunda, vücudun herhangi bir bölgesinden yağ dokusu alındığı için problem yaşanmaz. Yapılan işlem ile ilgili İstanbul Op. Dr. Evren Helvacı’da bireylere yardımcı olmaktadır. Konu hakkına hiçbir fikri olmayan kişilerin, estetik cerrahtan destek alarak ilerlemeleri daha faydalıdır. Yüze yağ enjeksiyonu kalıcılık konusunda hastalara problemler yaratsa da düzenli aralıklar ile işlemi yenileyen bireyler için herhangi bir sorun oluşturmaz.

Yüze Yağ Enjeksiyonu Nedir?

Yağ enjeksiyonu genel olarak, elmacık kemikleri, yanaklar, kaş altları, çene ve dudak gibi bölümlere uygulanmaktadır. Yüz hatlarının daha kıvrımlı ve aynı zamanda dolgun görünmesine yardımcı olan işlem sayesinde kişiler, kendilerini daha güzel de hissedebilirler.
Yağ enjeksiyonu sonrası ödem, hastaların en çok karşılaştıkları sorunlar arasında yer alır. Ancak ödem kısa süre de iyileştiği için bireylerde kalıcı bir hasara neden olmaz.
Yağ enjeksiyonu uygulatmadan önce bireylerin vücutlarından alınan yağ dokularının işlem için uygunluğunun araştırılması gerekir.
• Bu noktada yüze yağ enjeksiyonu adına yalnızca, karın ve bel bölgelerinden doku alınabilmektedir.
• Hastaya estetik müdahale sağlanırken, isteklerini ön planda tutmak her zaman önemlidir.

Yüze Yağ Enjeksiyonu Kimler Yaptırabilir?

Yüze yağ enjeksiyonu, orta yaşlı bireylerin kırışıklık problemlerinin de geçmesine yardımcı olduğu için 35 yaş üstü kadınlara uygulanabilir. Bakımlarına özen gösteren erkekler de zaman içerisinde yüze yağ enjeksiyonu yaptırabilirler. 18 yaşının altındaki bireylerde kaslar gelişmekte olduğu için yağ enjeksiyonu önerilmemektedir. Konu hakkında kişilerin doktorlarından yardım almaları daha faydalıdır. Yüze yağ enjeksiyonu fiyatları, Üsküdar yapılan işlem sıklığına göre değişir.
Yüze yağ enjeksiyonunda dikkat edilecek unsurlar: Yağ enjeksiyonu yaptıran bireyler, belirli bir süre kaslarını oynatma güçlüğü çekebilecekleri için masaj yapmaya özen göstermeleri gerekir. Bu tür estetik müdahaleler tek seferde sonuç vermediğinden dolayı, birkaç kez uygulatmak kalıcılık sağlamak açısından son derece önemlidir.

Yüze Yağ Enjeksiyonu Süreci Ve Sonrası Bakım

Belirtilen işlemler, enjeksiyon ile gerçekleştirildiği için en fazla 1 saat içerisinde tamamlanır. Yüzlerindeki farklı bölgelere aynı anda işlem yaptıracak olan kişiler adına ise süreç en fazla 2 saat olarak belirlenmiştir. Vücuttan alınan yağ dokuları, daha kıvamlı bir hale getirilerek yüzün istenilen bölgelerine uygulanmaktadır.
• Yüze yağ enjeksiyonunda kesik açılmadığı için herhangi bir iz oluşma durumu da yoktur. Bu sayede hasta kısa süre içerisinde iyileşmektedir.
Yağ enjeksiyonu sonrasında kişilerin yüzlerinde moruklar ve kızarıklıklar oluşabilir. Düzelmesi adına en az 3 hafta dikkatli hareket etmek gerekir.
• Yüze yağ enjeksiyonu uygulatan bireylerin, kas yapılarının da elastikiyetlerinin arttığı gözlenmektedir.
Yüze yağ enjeksiyonu sonrası bakım: İşlem sonrasında, bireyler en fazla 6 ay süre ile sorunsuz bir şekilde yaşamlarını devam ettirebilirler. Ancak bir süre sonrasında, dokular azalmakta ve yapılan işlem etkisiz hale gelmeye başlamaktadır. Yağ enjeksiyonu sonrası bakım iyi bir şekilde yapıldığında, işlem süresi de uzamaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonRandevu Al